Login to your account

Username
Password
MOD_LOGIN_REMEMBER_ME

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password
Verify password
Email
Verify email

Podróż do gwiazd

Serdecznie zapraszamy na niezwykłe wydarzenie - nocne oglądanie nieba profesjonalnym sprzętem.

Wakacje 2015

Wakacje już za parę dni. Jak co roku dla naszych dzieci i młodzieży, które pozostaną w Pszowie przygotowaliśmy różne zajęcia. Będą oczywiście tańce, zajęcia plastyczne, wyjazdy na basen oraz nowość ... dwa turnusy półkoloni.

Półkolonie w Pszowie

W tym roku po raz pierwszy próbujemy zorganizować w Pszowie półkolonie dla dzieci pozostających w naszym mieście. Zajęcia są bardzo urozmaicone i interesujące. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Wyjazdy wakacyjne

W czasie wakacji nie zabraknie oczywiście wyjazdów na baseny oraz do afrykanarium we Wrocławiu.

Jubileuszowe XX Dni Pszowa już za nami

Już po raz XX mieliśmy przyjemność organizować Dni Pszowa. Nasze tegoroczne świętowanie należy bez wątpienia zaliczyć do bardzo udanych – pogoda była znakomita, artyści wykonali wspaniałe koncerty, a co najważniejsze mieszkańcy zaszczycili nas swoim licznym udziałem, za co serdecznie dziękujemy i gorąco pozdrawiamy!
   

Pokazy modeli latających

Wszystkich zainteresowanych modelarstwem i nie tylko zapraszamy na pokazy modeli latających organizowanych przez kółko modelarskie działające przy naszym Ośrodku Kultury. Pokazy odbędą się 4 i 11 lipca w godzinach od 10.00 do 14.00 na terenie lodowiska w Pszowie.

Serdecznie zapraszamy.

Wakacje z tańcem - bezpłatne warsztaty taneczne

Zapraszamy wszystkich chętnych tancerzy, amatorów ruchu tanecznego i artystycznego, którzy chcą zdobyć nowe doświadczenie taneczne i rozwijać swoją technikę tańca, na bezpłatne warsztaty taneczne realizowane w ramach projektu „W świecie tańca”, który otrzymał dotację w konkursie grantowym organizowanym przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.