Login to your account

Username
Password
MOD_LOGIN_REMEMBER_ME

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password
Verify password
Email
Verify email

XX Dni Pszowa

Już po raz 20 organizujemy Dni Pszowa. Jest to wyjątkowe wydarzenie ze względu na 20 - lecie naszej samorządności. Jubileuszowe obchody odbędą się w dniach 6-7 czerwca.

 

Koncert pamięci Michała Ptaszyńskiego

Serdecznie zapraszamy na koncert pamięci Michała Ptaszyńskiego, który odbędzie się w naszym Ośrodku w sobotę 13 czerwca. Szczegóły na plakacie.

Rajd rowerowy - Święto Roweru

Koło PTTK Pszów-Rydułtowy oraz Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie zapraszają na wspólny wyjazd do Radlina na XXVI Rajd Święto Roweru. Szczegóły na plakacie.

VIII Przegląd Zespołów Tanecznych - wyniki

W sobotę 16 maja 2015 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie odbył się VIII Przegląd Zespołów Tanecznych - poniżej prezentujemy wyniki.

Dzień Matki w śląskich klimatach

Serdecznie zapraszamy na kolejny koncert w śląskich klimatach z okazji Dnia Matki. Tym razem wystąpią u nas: Paweł Gołecki, Ewa Kopczyńska i Tomasz Calicki. Serdecznie zapraszamy 24 maja o godz. 16.00.

Młodzieżowe Centrum Kariery - maj 2015

Zapraszamy na spotkania i zajęcia organizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Pszowie.

Dzień dziecka się zbliża

Po udanej zeszłorocznej imprezie z okazji Dnia Dziecka na pszowskim lodowisku wspólnie z Grupą motocyklową "Hanysy" postanowiliśmy w tym roku powtórzyć imprezę. W niedzielę 31 maja na lodowisko zapraszamy wszystkie dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji. Początek imprezy o godz. 16.00. Tegoroczny Dzień Dziecka połączyliśmy z akcją krwiodawczą - Motoserce 2015.