Login to your account

Username
Password
MOD_LOGIN_REMEMBER_ME

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password
Verify password
Email
Verify email

Trasa Parady Motocyklowej

Jeszcze raz zapraszając na V Zlot Motocyklowy w Pszowie podajemy trasę przejazdu parady motocyklowej, która  rusza w sobotę o godzinie 14.00 z ul. Sikorskiego. Czas trwania przejazdu to około 50 minut. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do oglądania przejazdu oraz oczywiście do odwiedzenia Zlotu.

 

V jubileuszowy ZLOT MOTOCYKLOWY w Pszowie

Zapraszamy wraz z motocyklistami z "Hanysów" na kolejny, już piąty ZLOT MOTOCYKLOWY, który odbędzie się w ostatni weekend sierpnia. Szczegóły na plakatach oraz stronie internetowej  Grupy Motocyklowej "HANYSY PSZÓW" 

DOŻYNKI W RADLINIE

 

Władze sąsiedniego Radlina zapraszają 29 sierpnia na DOŻYNKI.
Sponsorem Radlińskich Dożynek 2015 jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.; który jest strategiczną spółką dla polskiej gospodarki, odpowiedzialną za transport paliw gazowych siecią przesyłową na terenie całego kraju.  GAZ-SYSTEM S.A. planuje rozbudowę sytemu gazociągów przesyłowych na terenie południowej Polski. Jednym z projektów jest budowa gazociągu wysokiego ciśnienia relacji Radlin – Racibórz.  Budowa tego gazociągu jest ważnym elementem wzmocnienia bezpieczeństwa dostaw paliwa gazowego na granicy województw: śląskiego i opolskiego. Budowa gazociągu zaplanowana jest na lata 2016 – 2017.

 

   Dzięki realizacji inwestycji możliwe będzie: zwiększenie przepustowości systemu przesyłowego, uatrakcyjnienie terenów pod nowe inwestycje oraz zmniejszenie strefy oddziaływania gazociągu. Inwestycje GAZ-SYSTEM S.A. realizowane są z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń.

 

Stop dopalaczom

Dołączamy się do Akcji Kuratorium Oświaty w Katowicach dotyczącej tzw. "dopalaczy". Lawinowo rosnące zatrucia budzą ogromny niepokój i zobowiązują do podjęcia szczególnych działań, by chronić dzieci i młodzież.

Wakacje 2015

Wakacje już za parę dni. Jak co roku dla naszych dzieci i młodzieży, które pozostaną w Pszowie przygotowaliśmy różne zajęcia. Będą oczywiście tańce, zajęcia plastyczne, wyjazdy na basen oraz nowość ... dwa turnusy półkoloni.

Wyjazdy wakacyjne

W czasie wakacji nie zabraknie oczywiście wyjazdów na baseny oraz do afrykanarium we Wrocławiu.

Bezpłatne porady prawne

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne porady prawne dla mieszkańców. Porady udzielane będą w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie w sali nr 17 (II piętro) w każdą środę w godz. 15.00-17.00.

Zgłoszenia przyjmuje sekretariat MOK w godz. 7.30-15.30 - tel. 32-4557454.

UWAGA: W miesiącu sierpniu porady nie odbywają się.