Login to your account

Username
Password
MOD_LOGIN_REMEMBER_ME

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password
Verify password
Email
Verify email

Życzenia Świąteczne

Oferta PTTK na zimę

Przedstawiamy ofertę Koła PTTK Pszów- Rydułtowy na okres zimy 2014/2015. Zapraszamy do udziału zarówno członków PTTK jak i osoby nie będące członkami Koła.

Koncert karnawałowy 2015

Już dziś zapraszamy do udziału w styczniowym Koncercie Karnawałowym, który odbędzie się 18 stycznia 2015 roku. Usłyszymy najpiękniejsze arie i duety ze znanych oper i operetek, wspaniałe walce wiedeńskie, czardasze i tanga. Bilety już do nabycia w cenie 30 zł - zapraszamy.

Nauka gry na gitarze

Serdecznie zapraszamy chętnych do nauki gry na gitarze. Koszt zajęć to 100 zł / miesiąc. Zajęcia prowadzone są indywidualnie. Szczegółowe informacje - instruktor Filip Kuczak - tel. 667-250986.

"Spełnienia marzeń nadszedł czas"

Projekt "Spełnienia marzeń nadszedł czas" skierowany jest do wszystkich mieszkańców Pszowa, jednak głównym jego celem jest stworzenie seniorom warunków dla realizacji dawno zarzuconych młodzieńczych marzeń o aktorstwie, o czym wspominali starsi widzowie Teatru TWU.

Questowanie na terenie Pszowa

Questing jest to turystyka z zagadkami, w Pszowie powstało 8 questów w różnych rejonach miasta. 
Questowanie na terenie Pszowa - 8 tras - 8 tematów questów, to bezpłatny pomysł na spędzenie wolnego czasu w Pszowie dla wszystkich.

Szlakami Zielonego Śląska 3

Posiadamy w sprzedaży książkę "Szlakami Zielonego Śląska 3" - jest to wspaniale wydany przewodnik krajoznawczy po naszym terenie (cena 49 zł). Druga część książki o zachodniej części ziemi rybnickiej oraz części ziemi raciborskiej położonej na prawym brzegu Odry jest w sprzedaży w cenie 39 zł.