Login to your account

Username
Password
MOD_LOGIN_REMEMBER_ME

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password
Verify password
Email
Verify email

Chcesz zagrać w sztuce teatralnej - przyjdź do nas

W sobotę 18 października, na scenę Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie zawitał Teatr Wodzisławskiej Ulicy, który zaprezentował spektakl pt. „Rewizor” Nikołaja Gogola w reżyserii Doroty Nowak. Pełna humoru oraz sytuacji wyrwanych niemalże z naszych osobistych doświadczeń sztuka, trwała dwie godziny. W tym czasie publiczność z zapartym tchem podziwiała niezawodną grę aktorów oraz żywo reagowała na sceny niemal z życia wzięte. Z pewnością każdy z obecnych na widowni, mógłby utożsamić się z bohaterami sztuki. Przedstawienie cieszyło się na tyle sporym zainteresowaniem, że wśród publiczności dostrzec można było nawet Księdza Jerzego Szymika.

10 Rock Trendy

Przed nami 10 jubileuszowa edycja Festiwalu "Rock Trendy'2014". Przez ten okres sporo znanych na polskiej scenie kapel przewinęło się przez nasz ośrodek. Gościły u nas takie kapele jak: Sweet Noise, Acid Drinkers, Mech, Kat, Oberschleisen, Lipali, Frontside czy Hunter. Teraz z okazji jubileuszu chcemy sprowadzić do nas gwiazdę europejskiego formatu -  Caliban.

Bilety w sprzedaży od 22 września.

"Spełnienia marzeń nadszedł czas"

Projekt "Spełnienia marzeń nadszedł czas" skierowany jest do wszystkich mieszkańców Pszowa, jednak głównym jego celem jest stworzenie seniorom warunków dla realizacji dawno zarzuconych młodzieńczych marzeń o aktorstwie, o czym wspominali starsi widzowie Teatru TWU.

Młodzieżowe Centrum Kariery - październik 2014

Serdecznie zapraszamy na spotkania i zajęcia organizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Pszowie.

Questowanie na terenie Pszowa

Questing jest to turystyka z zagadkami, w Pszowie powstało 8 questów w różnych rejonach miasta. 
Questowanie na terenie Pszowa - 8 tras - 8 tematów questów, to bezpłatny pomysł na spędzenie wolnego czasu w Pszowie dla wszystkich.

Szlakami Zielonego Śląska 3

Posiadamy w sprzedaży książkę "Szlakami Zielonego Śląska 3" - jest to wspaniale wydany przewodnik krajoznawczy po naszym terenie (cena 49 zł). Druga część książki o zachodniej części ziemi rybnickiej oraz części ziemi raciborskiej położonej na prawym brzegu Odry jest w sprzedaży w cenie 39 zł.