Login to your account

Username
Password
MOD_LOGIN_REMEMBER_ME

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password
Verify password
Email
Verify email

Bezpłatne kursy zawodowe - zapraszamy

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych kursach zawodowych. o szczegóły pytaj w Młodzieżowym Centrum Kariery w Pszowie.

IV Zlot Motocyklowy w Pszowie

W dniach 29-30 sierpień odbędzie się czwarty już Zlot Motocyklowy organizowany wspólnie z Grupą Motocyklową "Hanysy". Po sukcesie ubiegłorocznej imprezy odbędzie się ona znowu na pszowskiej strzelnicy.

Szczegóły imprezy podamy wkrótce. Teraz przedstawiamy zaproszenie na jeden z koncertów.

Zapraszamy na wspólny wyjazd do ZOO w Opolu

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na wyjazd do Zoo w Opolu. Jest to kolejny wyjazd organizowany wspólnie z Kołem PTTK "Pszów-Rydułtowy".

Questowanie na terenie Pszowa

Questing jest to turystyka z zagadkami, w Pszowie powstało 8 questów w różnych rejonach miasta. 
Questowanie na terenie Pszowa - 8 tras - 8 tematów questów, to bezpłatny pomysł na spędzenie wolnego czasu w Pszowie dla wszystkich.

Szlakami Zielonego Śląska 3

Posiadamy w sprzedaży książkę "Szlakami Zielonego Śląska 3" - jest to wspaniale wydany przewodnik krajoznawczy po naszym terenie (cena 49 zł). Druga część książki o zachodniej części ziemi rybnickiej oraz części ziemi raciborskiej położonej na prawym brzegu Odry jest w sprzedaży w cenie 39 zł.

Wyjazdy w ramach akcji "Lato w Mieście 2014"

Jak co roku w ramach wakacji organizujemy wyjazdy dla dzieci i młodzieży. Wiemy, że największą popularnością cieszą się wyjazdy na basen. W związku z tym zaplanowaliśmy aż 3 wyjazdy na różne baseny: Kraków, Ruda Śląska i Racibórz.

Wakacje 2014 z MOKiem

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie w ramach akcji "Lato w mieście 2014". Wkrótce podamy również informacje o wyjazdach.