Login to your account

Username
Password
MOD_LOGIN_REMEMBER_ME

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password
Verify password
Email
Verify email

Jarmark Świąteczny

Po raz kolejny wspólnie z Paniami z Koła "Frywolitki" organizujemy Jarmark Świąteczny. Serdecznie zapraszamy w dniach 13 i 14 grudnia do naszego Ośrodka Kultury.

Młodzieżowe Centrum Kariery - listopad 2014

Serdecznie zapraszamy na zajęcia organizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Pszowie.

Mariusz Kalaga w Pszowie

Tego artysty nie trzeba przedstawiać - znany bardzo szerokiej publiczności. Zagości w naszym Ośrodku w niedzielę 30 listopada.

Grubson na naszych deskach

Cieszymy się, że koncert, który miał się odbyć wiosną, ale z przyczyn niezależnych od nas był odwołany jednak odbędzie się. Chodzi oczywiście o GRUBSONA. Zawita u nas w Andrzejki 29 listopada. Jako support wystąpi POMAU. Bilety już w sprzedaży. Szczegóły sprawdź na facebook'u

Kursy tańca - nowa edycja

Szanowni Państwo,
Studio Tańca Towarzyskiego TZR zaprasza na nową edycję kursów tańca towarzyskiego I, II, III, IV stopnia oraz kursu tańca imprezowo – dyskotekowo – użytkowego I, II, III, IV stopnia.

Uwaga !!! Zumba

Informujemy, iż zajęcia ZUMBY w dniach 13 i 27 listopada są odwołane. Za utrudnienia przepraszamy.

Chcesz zagrać w sztuce teatralnej - przyjdź do nas

W sobotę 18 października, na scenę Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie zawitał Teatr Wodzisławskiej Ulicy, który zaprezentował spektakl pt. „Rewizor” Nikołaja Gogola w reżyserii Doroty Nowak. Pełna humoru oraz sytuacji wyrwanych niemalże z naszych osobistych doświadczeń sztuka, trwała dwie godziny. W tym czasie publiczność z zapartym tchem podziwiała niezawodną grę aktorów oraz żywo reagowała na sceny niemal z życia wzięte. Z pewnością każdy z obecnych na widowni, mógłby utożsamić się z bohaterami sztuki. Przedstawienie cieszyło się na tyle sporym zainteresowaniem, że wśród publiczności dostrzec można było nawet Księdza Jerzego Szymika.