Login to your account

Username
Password
MOD_LOGIN_REMEMBER_ME

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password
Verify password
Email
Verify email

The Analogs i Farben Lehre

 

Zapraszamy na koncert zespołów The Analogs oraz Farben Lehre, który odbędzie się 16 października o godzinie 19.00. Dodatkowa wystąpi grupa Ruin Cats. Można już nabyć bilety w przedsprzedaży w cenie 30 zł.
Zobacz także https://www.facebook.com/events/1517189121905261/   oraz    https://www.facebook.com/events/1514169598855428/

DNI PROMOCJI DROWIA

Zobacz więcej   na  www.pszow.pl

Jesień 2015 w MOK-u

 

Kończy się lato. Dzieci wróciły do szkoły. W tym okresie w Miejskim Ośrodku Kultury ruszają zajęcia skierowane nie tylko do najmłodszych, a także do młodzieży i dorosłych.
Trwają zapisy do grup tanecznych. Zapraszamy przedszkolaki, dzieci i młodzież szkolną ale także dorosłych, dla których powstaje specjalna grupa 30 +. Utalentowanych muzyczne zapraszam na naukę gry na pianinie, keyboardzie oraz gitarze. Rozpoczyna się także kurs tańca towarzyskiego i imprezowego oraz zumba. Zapraszamy także zainteresowanych budową modeli latających do koła modelarskiego. W soboty będą odbywać się zajęcia kółka szachowego, zaś we wtorki i środy zajęcia plastyczne. Jesień w MOK-u będzie miała także swą odsłonę rockową. 16 października na naszej scenie wystąpią zespoły THE ANALOGS i FARBEN LEHRE, zaś w listopadzie kolejna edycja „Rock Trendy” której gwiazdą będzie zespół LUXTORPEDA.

Bliższe informacje o całej działalności oraz szczegółowe harmonogramy zajęć na tej stronie internetowej.Szukacie nas także na facebooku gdzie będzie promować kolejne wydarzenia!

 

45 RAJD GOŁĘŻYCÓW

MINIFESTYN na POŻEGNANIE LATA

Zapraszamy wszystkich na zabawę taneczną na wolnym powietrzu w sobotę 12 września do Parku Jordanowskiego.
Już od godziny 18.00 do tańca przygrywać będzie zespół BACHUS. Wystąpi także grupa taneczna "TORNADO" działająca przy pszowskim MOK-u.