Login to your account

Username
Password
MOD_LOGIN_REMEMBER_ME

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password
Verify password
Email
Verify email

Nowa edycja kursów tańca towarzyskiego i imprezowego w parach

Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie oraz Studio Tańca Towarzyskiego TZR zapraszają do wzięcia udziału w nowej majowej edycji kursów tańca towarzyskiego I, II, III, IV stopnia oraz kursu tańca imprezowo – użytkowego I, II, III, IV stopnia.

1 rocznica kanonizacji Papieża Jana Pawła II

Z okazji 1 rocznicy kanonizacji Papieża Jana Pawła II serdecznie zapraszamy na "Wieczór Papieski" uświetniający to ważne dla nas wydarzenie. Serdecznie zapraszamy 26 kwietnia, godz. 17.00 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie. Wstęp wolny.

VIII Przegląd Zespołów Tanecznych - Pszów 2015

Serdecznie zapraszamy wszystkie zespoły taneczne na kolejny przegląd zespołów, który po raz 8 odbędzie się w naszym Ośrodku.

Kolejny sukces zespołu tanecznego - tym razem DIZZY MEDIUM

Nasze zespoły taneczne po raz kolejny uczestniczyły w XV Festiwalu Kultury Dzieci i Młodzieży w Jaworznie i po raz kolejny odniosły sukces. W kategorii taniec nowoczesny - klasy 1-3 zespół DIZZY MEDIUM zdobył 1 miejsce, natomiast zespół TORNADO JUNIORZY zdobył wyróżnienie w kategorii taniec współczesny.

Rajd rowerowy - rozpoczęcie sezonu

Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie oraz Koło PTTK "Pszów-Rydułtowy" zapraszają na otwarcie sezonu rowerowego. Pierwszy tegoroczny rajd - czyli po okolicy Pszowa.

Bezpłatne porady prawne

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne porady prawne dla mieszkańców. Porady udzielane będą w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie w sali nr 17 (II piętro) w każdą środę w godz. 15.00-17.00.

Zgłoszenia przyjmuje sekretariat MOK w godz. 7.30-15.30 - tel. 32-4557454.

Młodzieżowe Centrum Kariery - kwiecień 2015

Zapraszamy do udziału w zajęciach i spotkaniach organizowanych przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Pszowie.