03/01 2016

IX PRZEGLĄD ZESPOŁÓW TANECZNYCH W PSZOWIE - WYNIKI I GALERIA

WYNIKI OFICJALNE W CZYTAJ WIĘCEJ

GALERIA ZDJĘĆ Z PRZEGLĄDU

 

 

Oficjalne wyniki Przeglądu Zespołów Tanecznych w Pszowie:

Puchar GRAND PRIX całego przeglądu otrzymał: "DUET SZANSA".


Kat. SHOW DANCE - grupy młodsze
1 miejsce - MOKiS w Pyskowicach „Zespół Tańca Nowoczesnego PARADOX MINI”
2 miejsce - D WAY OF LIFE z Tych „D3”
3 miejsce - „ZESPÓŁ TANECZNY APLAUZ” z Marklowic
4 miejsce - OPP w Bielsku Białej „Formacja Tańca Jazzowego FLEXI JUNIOR”
5 miejsce - FUZJA DANCE z Chrzanowa „RePlay Mini”
6 miejsce - MOK w Żorach „MAŁA REAKTYWACJA”

Wyróżnienia:
1) Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku „MAŁY FLEX”
2) Studio Tańca Marty Kremer z Libiąża „REFLEX”
3) D WAY OF LIFE Tychy„D5”


Kat. SHOW DANCE - grupy średnie
1 miejsce - OPP w Bielsku Białej „Formacja Tańca Jazzowego J-J”
2 miejsce - Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku „FLEX”
3 miejsce - Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku „FIGIEL”
4 miejsce - SP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi z Chrzanowa „AXEL SHOW”
5 miejsce - Akademia Tańca ELITE  Jaworzno „ELITE – MINI FORMACJA”
6 miejsce - MOKiS w Pyskowicach „Zespół Tańca Nowoczesnego PARADOX”

Wyróżnienia:
1) Wiejski Dom Kultury w Syryni „SZAFIR II”
2) Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 3 w Zabrzu „Grupa Taneczna D’efekt”
3) D WAY OF LIFE Tychy „D4”


Kat. SHOW DANCE - grupy starsze
1 miejsce - Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku „EFEKT”
2 miejsce - Fundacja EDF Polska w Rybniku „ARTIS”
3 miejsce - MOK w Czerwionce Leszczynach  „RYTM SENIORKI”
4 miejsce - MOKSiR w Chrzanowie „JUST ART MOKSIR”

Wyróżnienie:
1) MOK Kędzierzyn Koźle „SPIN 3”

Puchar GRAND PRIX kategorii SHOW DANCE ufundowany przez Pana Senatora Adama Gawęde otrzymał zespół: "D3"

Kat. STREET DANCE - grupy młodsze
1 miejsce - Fabryka Tańca G&M ART z Cieszyna „FRESH KIDS”
2 miejsce - Studio Tańca GRAWITACJA Oświęcim „GRW SKILLS”
3 miejsce - Studio Ruchu i Tańca SZOK w Jastrzębiu Zdroju „Give me a five”
4 miejsce - Akademia Tańca PERFECT w Knurowie „BOOM”
5 miejsce - Akademia Tańca PERFECT w Knurowie „COOL”
6 miejsce - Fabryka Tańca z Gliwic „BINGO”

Wyróżnienie:
1) Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie „DIZZY”
2) Studio Tańca Zdrowia i Urody Let’s Dance z Gliwic „eLDe WOW”
3) Studio Ruchu i Tańca SZOK w Jastrzębiu Zdroju „SZOK POTWORKI”
4) RCK „Feniks” w Rydułtowach „Eksplozja Kids”


Kat. STREET DANCE - grupy średnie
1 miejsce - Fabryka Tańca w Gliwicach „TOP TEENS”
2 miejsce - Studio Tańca Zdrowia i Urody Let’s Dance z Gliwic „eLDe J’s”
3 miejsce - SP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi z Chrzanowa „AXEL CREW”
4 miejsce - Studio Ruchu i Tańca SZOK w Jastrzębiu Zdroju „CHILLOUT”
5 miejsce - Explozja Tańca w Jastrzębiu Zdroju „FRESH”
6 miejsce - Badoo Dance – Szkoła Tańca w Sosnowcu „BADOO”

Wyróżnienie:
1) Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie „DYNAMIC TEAM”
2) Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie „TORNADO SENIORKI”


Kat. STREET DANCE - grupy starsze
1 miejsce - Studio Tańca Zdrowia i Urody Let’s Dance z Gliwic „eLDe CREW”
2 miejsce - Studio Tańca GRAWITACJA Oświęcim „GRW TEAM”
3 miejsce - Fabryka Tańca w Gliwicach "LUCKY STARS”
4 miejsce - MCKiS: Klub Gigant i Klub Niko w Jaworznie „EUFORIA & SOLVAY CREW”
5 miejsce - Miejski Dom Kultury w Wapienicy „D.G.F. CREW”
6 miejsce - Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie „TORNADO DREAM”

Wyróżnienie:
1) Just Dance Studio Chrzanów „JUST CREW”
2) Eksplozja Tańca Jastrzębie Zdrój „BLACKOUT”
3) Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie „TORNADO NEW SENIOR”


Puchar GRAND PRIX kategorii STREET DANCE ufundowany przez Pana Senatora Adama Gawęde otrzymał zespół: "eLDe CREW"


Kat. INNE FORMY TAŃCA - grupy młodsze
1 miejsce - Wiejski Dom Kultury w Syryni „ISKIERKI”
2 miejsce - Studio Tańca Dance Passion w Jastrzębiu Zdroju „GRACJA”
3 miejsce - Just Dance Studio Chrzanów  „JUST KIDS”
4 miejsce - MOK w Czerwionce Leszczynach  „RYTM KADETKI”
5 miejsce - Explozja Tańca w Jastrzębiu Zdroju „MINI FLASH DANCE”
 
Wyróżnienie:
1) Fabryka Tańca z Knurowa „ENCE PENCE”
2) Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 3 w Zabrzu „Grupa Taneczna D’efekt II ”


Kat. INNE FORMY TAŃCA - grupy średnie
1 miejsce - Wodzisławskie Centrum Kultury „CARMEN”
2 miejsce - Gimnazjum w Marklowicach „PROMENADA”
3 miejsce - Wiejski Dom Kultury w Syryni „SZAFIR”
4 miejsce - Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce Leszczynach „RYTM JUNIORKI”
5 miejsce - Wodzisławskie Centrum Kultury „CHA CHA SPIN”
 
Wyróżnienie:
1) Klub Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu „ŻABKA”
2) Miejski Ośrodek kultury w Pszowie „THE DRAGON SQUAD PSZÓW”

Kat. INNE FORMY TAŃCA - grupy średnie
1 miejsce - Wodzisławskie Centrum Kultury „CARO DANCE”
2 miejsce - Miejski Ośrodek Kultury  Kędzierzyn Koźle „SPIN 1” Senior
3 miejsce - Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie „Powerfull Blow”

Puchar GRAND PRIX kategorii STREET DANCE ufundowany przez Pana Senatora Adama Gawęde otrzymał zespół: "ISKIERKI" z Syryni

GRUPY INTEGRACYJNE:
1 miejsce - TPP Sekcja Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „DUET SZANSA”
2 miejsce - TPP Sekcja Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „RADOŚĆ”
3 miejsce - Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej w Wodzisławiu Śl. „DZIEWCZYNY JAK MALINY”