Login to your account

Password
MOD_LOGIN_REMEMBER_ME

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Username
Password
Verify password
Verify email

XXI DNI PSZOWA JUŻ ZA NAMI

W dniach 4 i 5 czerwca odbyły się już XXI Dni Pszowa. Imprezę zainaugurowała Parada Organizacji Pozarządowych, która na czele z Orkiestrą KWK Anna im. Wiktora Kamczyka przeszła z lodowiska na pszowski rynek. W sobotnie popołudnie na scenie wystąpili: Orkiestra KWK Anna im. Wiktora Kamczyka, Zespół Whatever, Zespoły Taneczne z Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie, Zespół River of Time, Zespół Gipsy Giutars, Zespół DPSA oraz gwiazda wieczoru Szymon Wydra & Carpe Diem.

W niedzielę rozpoczęliśmy programem CORALOWE MINIMINKI, skierowanym do najmłodszych mieszkańców, tuż po nim na scenie rozbrzmiały przeboje Anny Jantar w programie „Tyle Słońca”, następnie wstąpiły dla nas Zespoły Taneczne z Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie, Zespół TATA SŁAWEK, Zespół New For You, a także Zespół Karpowicz Family.

W ramach XXI Dni Pszowa zorganizowano szereg imprez towarzyszących. W sobotę 4 czerwca na pszowskim „Orliku” odbyły się konkursy i animacje dla dzieci oraz turniej piłki nożnej dla uczniów klas IV-VI, zaś na Wielofunkcyjnym Obiekcie Sportowym ze sztucznym lodowiskiem rozegrano Turniej Amatorski Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta Pszów. Drugiego dnia XXI Dni Pszowa w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie odbył się Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Pszów, w Szkole Podstawowej nr 1 zorganizowano Turniej Amatorski Tenisa Stołowego, a o godzinie 13:00 z pszowskie rynku wystartował Rajd Rowerowy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy razem z nami świętowali XXI Dni Pszowa.

www.gaz-system.pl