Login to your account

Username
Password
MOD_LOGIN_REMEMBER_ME

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password
Verify password
Email
Verify email

X Przegląd Zespołów Tanecznych Pszów 2017

Serdecznie zapraszamy  zespoły i grupy taneczne na kolejny,  już X Przegląd Zespołów
Tanecznych organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie.
Startujemy w sobotę, 13 maja o godzinie 9.00. Czekamy na wasze zgłoszenia !!!

Do pobrania:  - Regulamin X Przeglądu Zespołów Tanecznych Pszów 2017
                    -
karta zgłoszenia zespołu

Kontakt: Wojciech Kolorz poniedziałek - piątek  godz. 8.00 - 16.00
             tel. 609 836 438  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
             Sekretariat MOK Pszów : 032 455 74 54

 

HARMONOGRAM PODCZAS "X OGÓLNOPOLSKIEGO PRZEGLĄDU ZESPOŁÓW TANECZNYCH - Pszów, 13 maja 2017r."

szczegóły w "czytaj więcej"

 

INNE FORMY TAŃCA – GRUPY MINI
Godziny występów 8:30 - 9:25

1. Rydułtowskie Centrum Kultury „Feniks” „EKSPLOZJA BABY”
2. Studio Ruchu i Tańca „SZOK” z Jastrzębia Zdroju „SŁODZIAKI”
3. Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce Leszczynach „RYTM KADETKI”
4. Studio Ruchu i Tańca „SZOK” z Jastrzębia Zdroju „ELITE GIRL”
5. Miejski Ośrodek Kultury w Żorach „MINI REAKTYWACJA”
6. Studio Ruchu i Tańca „SZOK” z Jastrzębia Zdroju „HOP – SIUP”
7. Szkoła Tańca ASTRA z Oświęcimia „BŁYSK”
8. Studio Tańca Dance Passion z Jastrzębia Zdroju „GRACJA”
9. Wiejski Dom Kultury w Syryni „SZAFIRKI”
10. Szkoła Tańca ASTRA z Oświęcimia „REPLAY”
11. Wiejski Dom Kultury w Syryni „ISKIERKI II”

******
INNE FORMY TAŃCA – GRUPY JUNIOR
Godziny występów 9:25 - 10:20

1. Studio Ruchu i Tańca „SZOK” z Jastrzębia Zdroju „SZOKOBONS”
2. Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce Leszczynach „RYTM JUNIORKI”
3. Wiejski Dom Kultury w Syryni „ISKIERKI”
4. Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr w Zabrzu „GRUPA TANECZNA D’EFEKT I ”
5. Szkoła Tańca ASTRA z Oświęcimia „BINGO”
6. Studio Tańca „Dance Passion” z Jastrzębia Zdroju „LET’S DANCE”
7. Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr w Zabrzu „GRUPA TANECZNA D’EFEKT II”
8. Szkoła Tańca ASTRA z Oświęcimia „BAJKA”
9. Stowarzyszenie Artystyczne Zespołu APLAUZ „APLAUZ JUNIORKI”
10. Fabryka Tańca z Knurowa „ENce PENce” 
11. Gmina Rudnik „SANSSOUCI”

******
INNE FORMY TAŃCA – GRUPY ŚREDNIE
Godziny występów 10:25 - 11:20

1. Szkoła Tańca ASTRA z Oświęcimia „VENTUS”
2. Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie „THE DRAGON SQUAD”
3. Wiejski Dom Kultury w Syryni „SZAFIR”
4. Szkoła Tańca ASTRA z Oświęcimia „AKCENT”
5. Miejski Dom Kultury w Raciborzu „SZAŁ”
6. Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach „OLIMPKI”
7. Miejski Klub im. J. Kiepury w Sosnowcu „SKANDAL”
8. Wodzisławskie Centrum Kultury „CARO DANCE”
9. Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu „Zespół Taneczny SPIN JUNIOR”

******
INNE FORMY TAŃCA – GRUPY STARSZE
Godziny występów 11:20 - 11:30

1. Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce Leszczynach „RYTM SENIORKI”
2. Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu „Zespół Taneczny SPIN SENIOR”
3. Grupa Nieformalna z Pszowa „POWERFULL BLOW”

****
11:30 - 12:50 PRZERWA, OBRADY JURY ORAZ OGŁOSZENIE WYNIKÓW

********************************

SHOW DANCE – GRUPY MINI
Godziny występów 12:50 - 13:45

1. Studio Ruchu i Tańca „SZOK” z Jastrzębia Zdroju „SZOK ART DZIECI”
2. Miejski Ośrodek Kultury w Żorach „MAŁA REAKTYWACJA”
3. Studio Ruchu i Tańca „SZOK” z Jastrzębia Zdroju „CRAZY KIDS”
4. Wiejski Dom Kultury w Syryni „MINI ISKIERKI”
5. Studio Ruchu i Tańca „SZOK” z Jastrzębia Zdroju „CANDY”
6. Studio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju „WOW JAZZ”
7. Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach „KLARNETKI MINI”
8. Explozja Tańca z Jastrzębia Zdroju „ARABESKI”
9. Explozja Tańca z Jastrzębia Zdroju „EXJAZZ MINI”
10. Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku „MINI FLEX”
11. Explozja Tańca z Jastrzębia Zdroju „FLASH DANCE CREW”
12. Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku „MINI FIGIEL”

******
SHOW DANCE – GRUPY JUNIOR
Godziny występów 13:45 - 14:40

1. Dom Kultury w Niedobczycach „V.I.P.”
2. Szkoła Tańca DANCE ACADEMY z Knurowa „JAZZ KIDS”
3. Wodzisławskie Centrum Kultury „MIRAŻ WODZISŁAW ŚLĄSKI”
4. Studio Ruchu i Tańca „SZOK” z Jastrzębia Zdroju „DIAMONT CREW”
5. Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku „FIGIEL”
6. Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Pyskowicach „Zespół Tańca Nowoczesnego PARADOX MINI”
7. Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie „AXEL SHOW”
8. Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku „MAŁY FLEX”
9. Studio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju „YES JAZZ”
10. Miejski Dom Kultury „PRAŻAKÓWKA” w Ustroniu „IMPULS”
11. Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Zabrzu „MACZEK II”
12. Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE w Dębicy „SOUL DANCE JUNIORZY”

******
SHOW DANCE – GRUPY ŚREDNIE
Godziny występów 14:40 - 15:30

1. Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie „AXEL RUSH”
2. Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE z Dębicy „SOUL DANCE – gr. młodzieżowa”
3. Studio Tańca Step By Step z Częstochowy „ABSURD 1”
4. Studio Ruchu i Tańca „SZOK” z Jastrzębia Zdroju „SZOK ART”
5. GRAWITACJA Dance Academy Oświęcim „JAZZ SENIOR”
6. Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku „FORMAT”
7. Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Pyskowicach „Zespół Tańca Nowoczesnego PARADOX”
8. Szkoła Tańca Cubana z Bielska-Białej „IMAGINE”
9. Studio Tańca IFLY z Mysłowic „IFLY”

******
SHOW DANCE – GRUPY STARSZE
Godziny występów 15:30 - 16:10

1. Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku „EFEKT”
2. Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE z Dębicy „SOUL DANCE”
3. Explozja Tańca z Jastrzębia Zdroju „EXJAZZ”
4. Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu „Zespół Taneczny SPIN SENIOR”
5. Miejski Dom Kultury w Częstochowie „ANTIDOTUM III”
6. Fundacja EDF Polska z Rybnika „ARTIS”
7. Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku „REFLEX”
8. Szkoła Tańca Cubana z Bielska-Białej „ADVANCE”

******
Grupy i Zespoły z Osobami Niepełnosprawnymi
Godziny występów 16:10 - 16:20

1. Świetlica Dzieci i Młodzieży niepełnosprawnej w Pszowie „RADOŚĆ”
2. Świetlica Dzieci i Młodzieży niepełnosprawnej w Pszowie „DUET SZANSA
3. Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Radlinie „GRUPA INTEGRACYJNA”

******
16:20 - 17:40 PRZERWA, OBRADY JURY ORAZ OGŁOSZENIE WYNIKÓW

********************************
STREET DANCE – GRUPY MINI
Godziny występów 17:40 - 18:20

1. Rydułtowskie Centrum Kultury „Feniks” „EKSPLOZJA KIDS”
2. Fabryka Tańca „MIA MAMMA MIA” z Gliwic 
3. Rydułtowskie Centrum Kultury „Feniks” „EKSPLOZJA FRESH”
4. Fabryka Tańca z Gliwic „BINGO” 
5. Studio Tańca „Let’s Dance” z Gliwic „eLDe JUMP”
6. BADOO DANCE Szkoła Tańca w Sosnowcu „BADOO KIDS”
7. Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie „AXEL BANG”
8. Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie „DIZZY”
9. Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie „TORNADO JUNIOR II”

******
STREET DANCE – GRUPY JUNIOR
Godziny występów 18:20 - 19:10

1. Studio Ruchu i Tańca „SZOK” z Jastrzębia Zdroju „GIVE ME FIVE”
2. BADOO DANCE Szkoła Tańca w Sosnowcu „BADOO CRUSH”
3. Studio Tańca „Let’s Dance” z Gliwic „eLDe SQUAD”
4. Miejski Dom Kultury „PRAŻAKÓWKA” w Ustroniu „ECHO”
5. Studio Tańca „Let’s Dance” z Gliwic „eLDe WOW”
6. Szkoła Tańca DANCE ACADEMY z Knurowa „EXTREME”
7. BADOO DANCE Szkoła Tańca w Sosnowcu „BADOO”
8. Miejskie Centrum Kultury w Żywcu – Klub ŚRUBKA „TDK CREW”
9. Royal Dance Studio w Trzebini „RDS KING” 
10. Studio Ruchu i Tańca „SZOK” z Jastrzębia Zdroju „CHILLOUT”
11. Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie „TORNADO MAXI TEAM”
12. Studio Tańca Ulicznego OPP4 w Zabrzu „ROZRABIAKI MAX”

******
STREET DANCE – GRUPY ŚREDNIE
Godziny występów 19:10 - 19:50

1. GRAWITACJA Dance Academy Oświęcim „GRW TEENS”
2. Miejski Dom Kultury „PRAŻAKÓWKA” w Ustroniu „ABSURD”
3. Dom Kultury Włókniarzy w Bielsku-Białej "MAD MOVES" 
4. Studio Tańca „Let’s Dance” z Gliwic „eLDe J’S”
5. Centrum Sportu IRBIS w Krakowie „IRBIS DANCE CREW”
6. Studio Tańca Ulicznego OPP4 w Zabrzu „TRAMPEK SKŁAD”
7. Studio Ruchu i Tańca „SZOK” z Jastrzębia Zdroju „FEEL THE BEAT”
8. Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie „DYNAMIC TEAM”
9. Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie „TORNADO DREAM”

******
STREET DANCE – GRUPY STARSZE
Godziny występów 19:50 - 20:30

1. Studio Tańca „Let’s Dance” z Gliwic „eLDe CREW”
2. GRAWITACJA Dance Academy Oświęcim „GRW TEAM”
3. Studio Tańca „Let’s Dance” z Gliwic „eLDe FLOW”
4. Szkoła Tańca DANCE ACADEMY z Knurowa „MIX – TAPE”
5. BADOO DANCE Szkoła Tańca w Sosnowcu „BADOO 2”
6. Miejskie Centrum Kultury w Żywcu – Klub ŚRUBKA „SHE–CAT”S”
7. Szkoła Tańca CUBANA w Bielsku Białej „SO WHAT ?!”
8. Osiedlowy Dom Kultury Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej METEOR „BRAVEHEART”

******
GRUPY SENIOR (połączone kategorie)
Godziny występów 20:30 - 20:45

1. BADOO DANCE Szkoła Tańca w Sosnowcu „MAMA’S CREW”
2. Studio Ruchu i Tańca „SZOK” z Jastrzębia Zdroju „TEAM STARS”
3. Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie „TORNADO NEW SENIOR”
4. Uniwersytet Trzeciego Wieku z Wodzisławia Śl. „COUNTRY FOX”

******
20:45 - 21:30 PRZERWA, OBRADY JURY ORAZ OGŁOSZENIE WYNIKÓW

********************************

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież