05/14 2017

X Przegląd Zespołów Tanecznych Pszów 2017 - WYNIKI

 

KOŃCOWE WYNIKI

„X OGÓLNOPOLSKIEGO PRZEGLĄDU ZESPOŁÓW TANECZNYCH - Pszów 2017”

 

*******************************************

KATEGORIA: GRUPY I ZESPOŁY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI

I MIEJSCE (JURY przyznało ex aequo 3 pierwsze miejsca)
a) Świetlica Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Pszowie „DUET SZANSA
b) Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Radlinie „GRUPA INTEGRACYJNA”
c) Świetlica Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Pszowie „RADOŚĆ”

*******************************************

KATEGORIA: SENIOR (30+)

I MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie „TORNADO NEW SENIOR”

II MIEJSCE
Studio Ruchu i Tańca „SZOK” z Jastrzębia Zdroju „TEAM STARS”

III MIEJSCE
Uniwersytet Trzeciego Wieku z Wodzisławia Śl. „COUNTRY FOX”

*******************************************

KATEGORIA: INNE FORMY TAŃCA

GRAND PRIX W KATEGORII "INNE FORMY TAŃCA" otrzymuje "SZAFIR" z Wiejskiego Domu Kultury w Syryni

*******
INNE FORMY TAŃCA – GRUPY MINI

I MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce Leszczynach „RYTM KADETKI”

II MIEJSCE
Szkoła Tańca ASTRA z Oświęcimia „BŁYSK”

III MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Żorach „MINI REAKTYWACJA”

IV MIEJSCE
Wiejski Dom Kultury w Syryni „ISKIERKI II”

V MIEJSCE
Studio Tańca Dance Passion z Jastrzębia Zdroju „GRACJA”

VI MIEJSCE
Wiejski Dom Kultury w Syryni „SZAFIRKI”

WYRÓŻNIENIE
Studio Ruchu i Tańca „SZOK” z Jastrzębia Zdroju „SŁODZIAKI”
Szkoła Tańca ASTRA z Oświęcimia „REPLAY”

*******
INNE FORMY TAŃCA – GRUPY JUNIOR

I MIEJSCE
Wiejski Dom Kultury w Syryni „ISKIERKI”

II MIEJSCE
Szkoła Tańca ASTRA z Oświęcimia „BINGO”

III MIEJSCE
Stowarzyszenie Artystyczne Zespołu APLAUZ „APLAUZ JUNIORKI”

IV MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce Leszczynach „RYTM JUNIORKI”

V MIEJSCE
Szkoła Tańca ASTRA z Oświęcimia „BAJKA”

VI MIEJSCE
Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr w Zabrzu „GRUPA TANECZNA D’EFEKT I ”

WYRÓŻNIENIE
Studio Ruchu i Tańca „SZOK” z Jastrzębia Zdroju „SZOKOBONS”

*******
INNE FORMY TAŃCA – GRUPY ŚREDNIE

I MIEJSCE
Wodzisławskie Centrum Kultury „CARO DANCE”

II MIEJSCE
Miejski Klub im. J. Kiepury w Sosnowcu „SKANDAL”

III MIEJSCE
Szkoła Tańca ASTRA z Oświęcimia „VENTUS”

IV MIEJSCE
Szkoła Tańca ASTRA z Oświęcimia „AKCENT”

V MIEJSCE
Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach „OLIMPKI”

VI MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie „THE DRAGON SQUAD”

*******
INNE FORMY TAŃCA – GRUPY STARSZE

I MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu „Zespół Taneczny SPIN SENIOR”

II MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce Leszczynach „RYTM SENIORKI”

III MIEJSCE
Grupa Nieformalna z Pszowa „POWERFULL BLOW”

*******************************************

KATEGORIA SHOW DANCE

GRAND PRIX W KATEGORII "SHOW DANCE" otrzymuje „SOUL DANCE JUNIORZY” ze Szkoły Tańca i Ruchu
"SOUL DANCE" w Dębicy

*******
SHOW DANCE – GRUPY MINI

I MIEJSCE (JURY przyznało ex aequo 2 pierwsze miejsca)
a) Miejski Ośrodek Kultury w Żorach „MAŁA REAKTYWACJA”
b) Explozja Tańca z Jastrzębia Zdroju „FLASH DANCE CREW”

II MIEJSCE
Wiejski Dom Kultury w Syryni „MINI ISKIERKI”

III MIEJSCE
Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach „KLARNETKI MINI”

IV MIEJSCE
Explozja Tańca z Jastrzębia Zdroju „ARABESKI”

V MIEJSCE
Studio Ruchu i Tańca „SZOK” z Jastrzębia Zdroju „CANDY”

VI MIEJSCE
Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku „MINI FIGIEL”

WYRÓŻNIENIE
Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku „MINI FLEX”

*******
SHOW DANCE – GRUPY JUNIOR

I MIEJSCE
Wodzisławskie Centrum Kultury „MIRAŻ WODZISŁAW ŚLĄSKI”

II MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Pyskowicach „Zespół Tańca Nowoczesnego PARADOX MINI”

III MIEJSCE
Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku „MAŁY FLEX”

IV MIEJSCE
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie „AXEL SHOW”

V MIEJSCE
Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Zabrzu „MACZEK II”

VI MIEJSCE
Dom Kultury w Niedobczycach „V.I.P.”

WYRÓŻNIENIE
Szkoła Tańca DANCE ACADEMY z Knurowa „JAZZ KIDS”

*******
SHOW DANCE – GRUPY ŚREDNIE

I MIEJSCE
GRAWITACJA Dance Academy Oświęcim „JAZZ SENIOR”

II MIEJSCE
Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku „FORMAT”

III MIEJSCE
Szkoła Tańca Cubana z Bielska-Białej „IMAGINE”

IV MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Pyskowicach „Zespół Tańca Nowoczesnego PARADOX”

V MIEJSCE
Studio Tańca IFLY z Mysłowic „IFLY”

VI MIEJSCE
Studio Tańca Step By Step z Częstochowy „ABSURD 1”

*******
SHOW DANCE – GRUPY STARSZE

I MIEJSCE
Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE z Dębicy „SOUL DANCE”

II MIEJSCE
Szkoła Tańca Cubana z Bielska-Białej „ADVANCE”

III MIEJSCE
Fundacja EDF Polska z Rybnika „ARTIS”

IV MIEJSCE
Miejski Dom Kultury w Częstochowie „ANTIDOTUM III”

V MIEJSCE
Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku „EFEKT”

VI MIEJSCE
Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku „REFLEX”

WYRÓŻNIENIE
a) Explozja Tańca z Jastrzębia Zdroju „EXJAZZ”
b) Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu „Zespół Taneczny SPIN SENIOR”

*******************************************

KATEGORIA STREET DANCE

GRAND PRIX W KATEGORII "STREET DANCE" otrzymuje "GRW JUNIOR" z GRAWITACJA Dance Academy w Oświęcimiu

*******
STREET DANCE – GRUPY MINI

I MIEJSCE 
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie „AXEL BANG”

II MIEJSCE
Rydułtowskie Centrum Kultury „Feniks” „EKSPLOZJA FRESH”

III MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie „DIZZY”

IV MIEJSCE
Rydułtowskie Centrum Kultury „Feniks” „EKSPLOZJA KIDS”

V MIEJSCE
BADOO DANCE Szkoła Tańca w Sosnowcu „BADOO KIDS”

VI MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie „TORNADO JUNIOR II”

WYRÓŻNIENIE
Studio Tańca „Let’s Dance” z Gliwic „eLDe JUMP”

*******
STREET DANCE – GRUPY JUNIOR

I MIEJSCE 
Miejski Dom Kultury „PRAŻAKÓWKA” w Ustroniu „ECHO”

II MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie „TORNADO MAXI TEAM”

III MIEJSCE
Royal Dance Studio w Trzebini „RDS KING”

IV MIEJSCE
BADOO DANCE Szkoła Tańca w Sosnowcu „BADOO”

V MIEJSCE
BADOO DANCE Szkoła Tańca w Sosnowcu „BADOO CRUSH”

VI MIEJSCE
Szkoła Tańca DANCE ACADEMY z Knurowa „EXTREME”

WYRÓŻNIENIE
Miejskie Centrum Kultury w Żywcu – Klub ŚRUBKA „TDK CREW”

*******
STREET DANCE – GRUPY ŚREDNIE

I MIEJSCE 
Studio Tańca „Let’s Dance” z Gliwic „eLDe J’S”

II MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie „TORNADO DREAM”

III MIEJSCE
Dom Kultury Włókniarzy w Bielsku-Białej "MAD MOVES"

IV MIEJSCE
Studio Ruchu i Tańca „SZOK” z Jastrzębia Zdroju „FEEL THE BEAT”

V MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie „DYNAMIC TEAM”

VI MIEJSCE
Studio Tańca Ulicznego OPP4 w Zabrzu „TRAMPEK SKŁAD”

WYRÓŻNIENIE
Miejski Dom Kultury „PRAŻAKÓWKA” w Ustroniu „ABSURD”

*******
STREET DANCE – GRUPY STARSZE

I MIEJSCE 
GRAWITACJA Dance Academy Oświęcim „GRW TEAM”

II MIEJSCE
Szkoła Tańca CUBANA w Bielsku Białej „SO WHAT ?!”

III MIEJSCE
Studio Tańca „Let’s Dance” z Gliwic „eLDe CREW”

IV MIEJSCE
Szkoła Tańca DANCE ACADEMY z Knurowa „MIX – TAPE”

V MIEJSCE
Miejskie Centrum Kultury w Żywcu – Klub ŚRUBKA „SHE–CAT”S”

VI MIEJSCE
Studio Tańca „Let’s Dance” z Gliwic „eLDe FLOW”

*******************************************

Wszystkim instruktorom, opiekunom, rodzicom i zespołom jeszcze raz dziękujemy za wspólną zabawę, miłą i ciepłą atmosferę, rywalizację oraz za to, że byli Państwo z nami w sobotę 13 maja 2017 r. w Pszowie.
Życzymy dużo sukcesów i niekończącej się radości z tańca.
Do zobaczenia za rok.