Login to your account

Username
Password
MOD_LOGIN_REMEMBER_ME

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password
Verify password
Email
Verify email

XII PRZEGLĄD ZESPOŁÓW TANECZNYCH - PSZÓW 2019

KOŃCOWE WYNIKI
„XII OGÓLNOPOLSKIEGO PRZEGLĄDU ZESPOŁÓW TANECZNYCH - Pszów 2019”

Regulamin Przeglądu.
Karta zgłoszenia.       
(pobierz dokument edytowalny word)
Zgoda na przetwarzanie danych instruktora i choreografa.

KATEGORIA: GRUPY I ZESPOŁY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI

I MIEJSCE (JURY przyznało ex aequo 3 pierwsze miejsca)

a) Świetlica Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Pszowie, „RADOŚĆ”
b) Świetlica Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Pszowie, „DUET SZANSA”
c) Dom Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim, “DZIEWCZYNY JAK MALINY”

*******************************************

KATEGORIA: SENIOR (30+)

I MIEJSCE
Badoo Dance Szkoła Tańca z Zabrza i Sosnowca, “MAMA’S CREW”

II MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie, „TORNADO NEW SENIOR”
Studio Tańca Ulicznego OPP4 z Zabrza, “BEZ LIMITU”
Stowarzyszenie “Moje Miasto” z Rydułtów, “DZIEWCZYNKI SPRĘŻYNKI 60+”

*******************************************

KATEGORIA: INNE FORMY TAŃCA

GRAND PRIX W KATEGORII "INNE FORMY TAŃCA" otrzymuje „Zespół Taneczny SPIN SENIOR” z Miejskiego Ośrodka Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

*******
INNE FORMY TAŃCA – GRUPY MINI

I MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Żorach oraz Stowarzyszenie Formacja Taneczna Reaktywacja Żory, „MINI REAKTYWACJA”

II MIEJSCE
Wiejski Dom Kultury w Syryni, “SZAFIRKI”

III MIEJSCE
Osiedlowy Dom Kultury MATECZNIK z Rudy Śląskiej, „MINI PROMYCZKI”

IV MIEJSCE
Szkoła Tańca ASTRA z Oświęcimia, „BLASK”

V MIEJSCE
Studio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, „DISCO TEAM” 

VI MIEJSCE
Szkoła Tańca ASTRA z Oświęcimia, „STARS”

WYRÓŻNIENIE
Royal Dance Studio przy SP1 w Chrzanowie, „AXEL FRESH”
Szkoła Tańca ASTRA z Oświęcimia, „SMYKI”

*******
INNE FORMY TAŃCA – GRUPY JUNIOR

I MIEJSCE
Osiedlowy Dom Kultury MATECZNIK z Rudy Śląskiej, „PROMYCZKI”

II MIEJSCE
Stowarzyszenie Artystyczne Zespołu APLAUZ z Marklowic, „APLAUZ JUNIORKI”

III MIEJSCE
Wiejski Dom Kultury w Syryni, “MINI ISKIERKI”

IV MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Żorach oraz Stowarzyszenie Formacja Taneczna Reaktywacja Żory, „REAKTYWACJA I”

V MIEJSCE
Centrum Kultury z Knurowa, „MARZENIE”

VI MIEJSCE
Wiejski Dom Kultury w Syryni, “ISKIERKI II”

WYRÓŻNIENIE
Szkoła Tańca ASTRA z Oświęcimia, „SUPER GIRLS”

*******
INNE FORMY TAŃCA – GRUPY ŚREDNIE

I MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu, „Zespół Taneczny SPIN JUNIOR”

II MIEJSCE
Wiejski Dom Kultury w Syryni, “ISKIERKI”

III MIEJSCE
Stowarzyszenie Klub Sportowy „ACTIVE” z Pawłowic, „ACTIVE PAWŁOWICE gr. ŚREDNIA”

IV MIEJSCE
Royal Dance Studio przy SP1 w Chrzanowie, „AXEL SHOW”

WYRÓŻNIENIE
Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 3 w Zabrzu, “Grupa Taneczna D’efekt I”

*******
INNE FORMY TAŃCA – GRUPY STARSZE

I MIEJSCE
Wiejski Dom Kultury w Syryni, “SZAFIR”

II MIEJSCE
Szkoła Tańca ASTRA z Oświęcimia, „AKCENT”

III MIEJSCE
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Lubomi, „FLESZ SENIORKI”


*******************************************

KATEGORIA SHOW DANCE

GRAND PRIX W KATEGORII "SHOW DANCE" otrzymuje - „MAŁA REAKTYWACJA” Żory

*******
SHOW DANCE – GRUPY MINI

I MIEJSCE
Explozja Tańca z Jastrzębia Zdroju, „MINI FLASH DANCE”

II MIEJSCE
Centrum Kultury z Knurowa, „MARZENIE BIS”

III MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce –Leszczynach, „RYTM 4”

IV MIEJSCE
Polly Art Academy z Opola, „POLLY ART TEAM MINI”

V MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej, “PROMYCZEK”

VI MIEJSCE
Dom Kultury w Rybniku – Niedobczycach, „IMPULS DZIECI”

WYRÓŻNIENIE
Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku, „MINI FIGIEL”

*******
SHOW DANCE – GRUPY JUNIOR

I MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Żorach oraz Stowarzyszenie Formacja Taneczna Reaktywacja Żory, „REAKTYWACJA ”

II MIEJSCE
Wodzisławskie Centrum Kultury, „MIRAŻ gr. JUNIOR”

III MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Pyskowicach, „PARADOX I”

IV MIEJSCE
Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku, „EFEKT”

V MIEJSCE
Stowarzyszenie Klub Sportowy „ACTIVE” z Pawłowic, „ACTIVE PAWŁOWICE”

VI MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce –Leszczynach, „RYTM 3”

WYRÓŻNIENIE
Jury nie przyznało wyróżnień w tej kategorii

*******
SHOW DANCE – GRUPY ŚREDNIE

I MIEJSCE
Rzeszowski Dom Kultury, “ART DANCE”

II MIEJSCE
Wodzisławskie Centrum Kultury, „MIRAŻ gr. ŚREDNIA”

III MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce –Leszczynach, „RYTM 2”
Creative Dance Center z Sosnowca, “INSPIRACJA”

IV MIEJSCE
Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku, „FORMAT”

V MIEJSCE
Studio Tańca IFLY z Mysłowic "IFLY" 

VI MIEJSCE
Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku, „FLEX”

WYRÓŻNIENIE
Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej  – Dom Kultury OLSZÓWKA, „FORMA”

*******
SHOW DANCE – GRUPY STARSZE

I MIEJSCE
Tarnogórskie Centrum Kultury, “TESS”

II MIEJSCE
StageART Dance Studio z Mysłowic, “CONTEMPO”

III MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Pyskowicach, „PARADOX”
Polly Art Academy z Opola, „POLLY ART TEAM”

IV MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu, „Zespół Taneczny SPIN”

WYRÓŻNIENIE
Jury nie przyznało wyróżnień w tej kategorii


*******************************************

KATEGORIA STREET DANCE

GRAND PRIX W KATEGORII "STREET DANCE" otrzymuje Szkoła Tańca CUBANA z Bielska-Białej, “SO WHAT?!”

*******
STREET DANCE – GRUPY MINI

I MIEJSCE
TITO Dance Studio z Tych, “YOUNG GENERATION”

II MIEJSCE
Rydułtowskie Centrum Kultury FENIKS, “EKSPLOZJA FRESH”

III MIEJSCE
Badoo Dance Szkoła Tańca z Zabrza i Sosnowca, “BADOO KIDS

IV MIEJSCE
Studio Tańca i Ruchu EFFORTE z Wilczej, „DANCE BOX”

V MIEJSCE
Szkoła Tańca i Ruchu “Dance 4 You” z Żywca, “TDK MINI”

VI MIEJSCE
Jury nie przyznało VI-miejsca

WYRÓŻNIENIE
Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie, „TORNADO KIDS”
Studio Tańca Let’s Dance z Gliwic, „eLDe FREEZE”

*******
STREET DANCE – GRUPY JUNIOR

I MIEJSCE
Miejski Dom Kultury „PRAŻAKÓWKA” z Ustronia, „Formacja ECHO”

II MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Żorach, „TMS”

III MIEJSCE
Szkoła Tańca i Ruchu “Dance 4 You” z Żywca, “TDK CREW”

IV MIEJSCE
Badoo Dance Szkoła Tańca z Zabrza i Sosnowca, “BADOO” 

V MIEJSCE
Studio Tańca Let’s Dance z Gliwic, „eLDe SQUAD”

VI MIEJSCE
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu, „DELETE”

WYRÓŻNIENIE
Rydułtowskie Centrum Kultury FENIKS, “EKSPLOZJA KIDS”
Royal Dance Studio przy SP1 w Chrzanowie, “AXEL BANG”

*******
STREET DANCE – GRUPY ŚREDNIE

I MIEJSCE
“CUBANA” Szkoła Tańca z Bielska-Białej, “KLIKA”

II MIEJSCE
Creative Dance Center z Sosnowca, “FRESHCONNECT"

III MIEJSCE
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu, „ESCAPE”
Royal Dance Studio z Trzebini, „RDS KING”

IV MIEJSCE
Szkoła Tańca STEREO z Bielska-Białej, “ILLEGAL”

V MIEJSCE
Miejski Dom Kultury „PRAŻAKÓWKA” z Ustronia, „ABSURD”

VI MIEJSCE
Studio Tańca Let’s Dance z Gliwic, „eLDe WOW”

WYRÓŻNIENIE
Studio Tańca “LORDANCE” z Wodzisławia Śląskiego, “BAND STYLE”
Szkoła Tańca STEREO z Bielska-Białej, “FLUO”

*******
STREET DANCE – GRUPY STARSZE

I MIEJSCE
Studio Tańca Let’s Dance z Gliwic, „eLDe CREW”

II MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie, „TORNADO DREAM TEAM”

III MIEJSCE
Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Tychach, ”CORRIDA”

IV MIEJSCE
Royal Dance Studio przy SP1 w Chrzanowie, „AXEL CREW”

WYRÓŻNIENIE
Studio Tańca Let’s Dance z Gliwic, „eLDe FLOW”


*******************************************

Wszystkim instruktorom, opiekunom, rodzicom i zespołom jeszcze raz dziękujemy za wspólną zabawę, miłą i ciepłą atmosferę, rywalizację oraz za to, że byli Państwo z nami w sobotę 11 maja 2019 r. w Pszowie.
Życzymy dużo sukcesów i niekończącej się radości z tańca.
Do zobaczenia za rok.
Wojciech Kolorz

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież