XIII Ogólnopolski Festiwal Tańca – Pszów 2022

Festiwal Tańca 2022!
Drodzy Tancerze, wracamy do Was po 2 letniej przerwie z naszym przeglądem tanecznym na deski
Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie pod nieco zmienioną nazwą, jako „XIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA PSZÓW 2022„,
ale z tym samym zaangażowaniem i pasją do tańca.
Festiwal odbędzie się w tym roku 14 maja 2022.
Zgłoszenia będą przyjmowane do 4.05.2022 r. drogą mailową pod wskazanym adresem: zgloszenia@mokpszow.pl

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem i bardzo dokładne wypełnienie karty.
Harmonogram uczestnictwa wraz z podziałem na grupy wiekowe opublikowany zostanie na stronie internetowej organizatora: www.mokpszow.pl .

Informacja o godzinie występu będzie także rozesłana na podane adresy e-mailowe ze zgłoszeń.
Regulamin wraz z kartą zgłoszenia, oraz klauzulami RODO to pobrania na naszej stronie, tutaj:

XIII Ogólnopolski Festiwal Tańca – Pszów 2022