Częściowe wznawianie działalności od 1 czerwca 2020 r.

Informujemy, iż  zgodnie wytycznymi Ministerstwa Kultury oraz Głównego Inspektora Sanitarnego   z dnia 22 maja 2020 r. w związku z wdrażaniem trzeciego etapu znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem SARS-CoV-2 możliwe jest stopniowe, ograniczone przywracanie działalności domów, centrów i ośrodków kultury.
Korzystając z tej możliwości Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie wznawia częściowo działalność w następujących etapach i zakresach:

–   od 1 czerwca 2020 r.:
a) wznowienie indywidualnych zajęć nauki gry na pianinie/keyboardzie oraz gitarze,
b) wznowienie zajęć ruchowych dla dorosłych na sali widowiskowej ( parkiet  + scena ) zgodnie z normą  ograniczającą ilość uczestników do 16 osób + 2 osoby prowadzące

– od 6 czerwca 2020 r.:
a) wznowienie  zajęć ruchowych dla dzieci i młodzieży na sali widowiskowej ( parkiet  + scena ) zgodnie z normą  ograniczającą ilość uczestników do 16 osób + 2 osoby prowadzące,
b) wznowienie  zajęć ruchowych dla dzieci i młodzieży na sali tanecznej zgodnie z normą  ograniczającą ilość uczestników do 6 osób + 1 osoby prowadzące.

Kolejnym etapem wznawiania działalności będzie otwarcie kina, organizacja seansów kina plenerowego oraz organizacja minifestynów  do 150 osób w Parku Jordanowskim.
Planowany termin tego etapu to 26 czerwca 2020 r.
Informujemy także iż wydano stosowne zarządzenia dyrektora wprowadzające szczegółowe regulaminy odnoszące się do procedur związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa pracownikom, współpracownikom oraz uczestnikom poszczególnych zajęć i aktywności.

Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie otrzymał akceptację Organizatora, czyli  Burmistrza Miasta Pszów, co do zakresu i kalendarza wznawiania działalności.

Regulaminy zajęć do pobrania:
– ruchowych ( tańce, zumba itp. )
– indywidualnych ( gitara, pianino )

Częściowe wznawianie działalności od 1 czerwca 2020 r.