Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie

PTTK

Początek istnienia Koła PTTK Pszów datuje się na 1.07.1964 r. Reaktywacja, po 10 latach zawieszenia, nastąpiła 19.02.1999 r po wybraniu nowego zarządu.

Naszym celem jest promowanie turystyki, aktywnego wypoczynku i rodzinnego spędzania czasu maszerując nie tylko szlakami górskimi, ale zwiedzając również piekne zakątki Polski i Europy.
Stałymi imprezami organizowanymi od kilku lat są rajdy z okazji Dnia Dziecka, „Zakończenie Lata”, „Barbórka”, a w sezonie zimowym kuligi. Ponadto, co roku wyjeżdżamy na słowackie lub węgierskie wody termalne oraz na narty. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się kilkudniowe wyjazdy
w Tatry – zarówno polskie jak i słowackie oraz wyjazdy krajoznawcze w różne regiony Polski, Czech, Słowacji i Węgier. Od 2001 r. w okresie wakacyjnym organizujemy wczasy, starając się połączyć bogaty program zwiedzania z wypoczynkiem. W ten sposób udało nam się zwiedzić: Grecję, Ukrainę z Krymem, Rumunię z Bułgarią, kraje bałkańskie (Serbia, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Albania), kraje bałtyckie (Litwa, Łotwa, Estonia, Sankt Petersburg) oraz Turcję. Zapraszamy wszystkich chętnych do naszego Koła! Nie musisz być członkiem Koła PTTK, aby uczestniczyć w naszych wycieczkach, jednakże do członkostwa serdecznie zachęcamy!

Aby zostać członkiem PTTK należy:

1.wypełnić deklarację członka PTTK (otrzymasz ją w naszej siedzibie)
2.dołączyć 2 zdjęcia o wymiarach 30×40 mm (do legitymacji i deklaracji)
3.opłacić wpisowe
4.opłacić składkę roczną

Co dają składki?

Członkowie Koła PTTK Pszów-Rydułtowy, którzy mają opłaconą składkę na dany rok kalendarzowy mogą korzystać ze wszystkich zniżek w wycieczkach organizowanych przez to Koło jak również korzystać z wielu rabatów dla członków PTTK

KIEDY:

W KAŻDY CZWARTEK / SALA 17 – MOK w Pszowie

GODZ:

17:00 – 19:00

KONTAKT:

Krzysztof, tel. 604 210 977

Helena, tel. 795 199 485

poczta@pszow.wodzislawsl.pttk.pl

ZNAJDZIESZ NAS TUTAJ:

Przewiń na górę