Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie

Nauka Gry Na Pianinie/Keyboardzie

NAUKA GRY NA PIANINIE:

Zajęcia nauki gry na instrumentach klawiszowych (pianinie i keyboardzie) odbywają się w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie codziennie od poniedziałku do piątku (wrzesień – lipiec).

Lekcje są zajęciami indywidualnymi obejmującymi niezbędne elementy umuzykalnienia, teorii nauczania oraz podstawowych zasad harmonii. Osoby zainteresowane są przyjmowane bez ograniczeń wiekowych. Zajęcia odbywających się 1 raz w miesiącu w wymiarze 45 minut (1 x w tygodniu) lub (2 x w tygodniu)

REKRUTACJA:

Odbywa się w sierpniu poprzez indywidualny kontakt z instruktorem prowadzącym zajęcia.

ZAJĘCIA:

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

WARIANTY PŁATNOŚCI:

ZAJĘCIA 1x TYGODNIU:

1. STANDARD – 1 : 100,00zł
  2. RODZEŃSTWO/ KOLEJNY CZŁONEK RODZINY – 1 – 70,00 zł
  3. K3+ – 1 – 50,00 zł (w przypadku korzystania z karty „Rodzina 3+” opłata wynosi 50 % kwoty).

ZAJĘCIA 2x TYGODNIU:

1. STANDARD – 2 : 150,00zł
  2. RODZEŃSTWO/ KOLEJNY CZŁONEK RODZINY – 2 – 120,00 zł
  3. K3+ – 2 – 75,00 zł (w przypadku korzystania z karty „Rodzina 3+” opłata wynosi 50 % kwoty).

WAŻNE: Korzystając ze zniżki „RODZEŃSTWO/ KOLEJNY CZŁONEK RODZINY” nie można skorzystać zezniżki „K3+” i odwrotnie. Korzystając ze zniżki na „K3+” nie można skorzystać ze zniżki „RODZEŃSTWO/ KOLEJNY CZŁONEK RODZINY” – wyboru należy dokonać przed zapisaniem uczestnika na zajęcia.

KONTAKT:

TELEFONICZNY: + 48 502 470 444