Nauka Gry Na Pianinie/Keyboardzie

NAUKA GRY NA PIANINIE:

Zajęcia nauki gry na instrumentach klawiszowych (pianinie i keyboardzie) odbywają się w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie codziennie od PONIEDZIAŁKU do CZWARTKU (wrzesień – czerwiec).

Lekcje są zajęciami indywidualnymi obejmującymi niezbędne elementy umuzykalnienia, teorii nauczania oraz podstawowych zasad harmonii. Osoby zainteresowane są przyjmowane bez ograniczeń wiekowych. Zajęcia odbywających się 1 raz w miesiącu w wymiarze 45 minut (1 x w tygodniu)

REKRUTACJA:

Odbywa się w sierpniu poprzez indywidualny kontakt z instruktorem prowadzącym zajęcia.
Zapisy na zajęcia TYLKO I WŁĄCZNIE poprzez strefę zajęć po wcześniejszym ustaleniu z instruktorem:|
Link do zapisu:

ZAJĘCIA:
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

INSTRUKTOR:
AURELIA KARPIŃSKA / TEL. +48 502 470 444

PŁATNOŚCI:

ZAJĘCIA 1x TYGODNIU po 45 minut
Płatności należy dokonywać do 15-tego każdego dnia miesiąca.
SPOSÓB PŁATNOŚCI:
poprzez strefę zajęć, gotówką / kartą / BLIKIEM w kasie MOK
(sekretariat II – piętro / 8:00 – 16:00).

Płatności za zajęcia dokonujemy do 15 każdego dnia miesiąca za pomocą strefy zajęć zgodnie z harmonogramem opłat widniejącym w profilu lub w kasie MOK gotówka lub kartą (sekretariat, II – piętro) – NIE inaczej.
Płatności za zajęcia należy dokonywać terminowo w przeciwnym razie dziecko nie zostanie wpuszczone na zajęcia.
Prosimy o uważne zapoznanie się z naszymi regulaminami zajęć.

CENNIK:

STANDARD – 1 : 160,00zł
RODZEŃSTWO/ KOLEJNY CZŁONEK RODZINY 140,00zł
KARTA 3+ (wydana przez UM Pszów) – 80,00 zł (w przypadku korzystania z karty „Rodzina 3+” opłata wynosi 50 % kwoty).

WAŻNE: Korzystając ze zniżki „RODZEŃSTWO/ KOLEJNY CZŁONEK RODZINY” nie można skorzystać ze zniżki „K3+” i odwrotnie. Korzystając ze zniżki na „K3+” nie można skorzystać ze zniżki „RODZEŃSTWO/ KOLEJNY CZŁONEK RODZINY” – wyboru należy dokonać przed zapisaniem uczestnika na zajęcia.

PLIKI DO POBRANIA (Regulaminy):

OGÓLNY REGULAMIN ZAJĘĆ MOK PSZÓW:

REGULAMIN ZAJĘĆ NAUKI GRY NA PIANINIE MOK PSZÓW:

HONORUJEMY TYLKO I WYŁĄCZNIE RODZINNA PSZOWSKĄ KARTĘ 3+: