Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie

Nauka Gry Na Pianinie/Keyboardzie

NAUKA GRY NA PIANINIE:

Zajęcia nauki gry na instrumentach klawiszowych (pianinie i keyboardzie) odbywają się w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie codziennie od poniedziałku do piątku (wrzesień – lipiec).

Lekcje są zajęciami indywidualnymi obejmującymi niezbędne elementy umuzykalnienia, teorii nauczania oraz podstawowych zasad harmonii. Osoby zainteresowane są przyjmowane bez ograniczeń wiekowych. Zajęcia odbywających się 1 raz w miesiącu w wymiarze 45 minut (1 x w tygodniu) lub (2 x w tygodniu)

REKRUTACJA:

Odbywa się w sierpniu poprzez indywidualny kontakt z instruktorem prowadzącym zajęcia.

ZAPISY NA NAUKĘ GRY NA PIANINIE / KEYBOARDZIE odbywają się tutaj:
www.strefazajec.pl/course/view/id/29342

ZAJĘCIA:

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

WARIANTY PŁATNOŚCI:

ZAJĘCIA 1x TYGODNIU:

1. STANDARD – 1 : 120,00zł
  2. RODZEŃSTWO/ KOLEJNY CZŁONEK RODZINY – 1 – 90,00 zł
  3. K3+ – 1 – 60,00 zł (w przypadku korzystania z karty „Rodzina 3+” opłata wynosi 50 % kwoty).

ZAJĘCIA 2x TYGODNIU:

1. STANDARD – 2 : 160,00zł
  2. RODZEŃSTWO/ KOLEJNY CZŁONEK RODZINY – 2 – 140,00 zł
  3. K3+ – 2 – 80,00 zł (w przypadku korzystania z karty „Rodzina 3+” opłata wynosi 50 % kwoty).

WAŻNE: Korzystając ze zniżki „RODZEŃSTWO/ KOLEJNY CZŁONEK RODZINY” nie można skorzystać zezniżki „K3+” i odwrotnie. Korzystając ze zniżki na „K3+” nie można skorzystać ze zniżki „RODZEŃSTWO/ KOLEJNY CZŁONEK RODZINY” – wyboru należy dokonać przed zapisaniem uczestnika na zajęcia.

KONTAKT:

TELEFONICZNY: + 48 502 470 444

E-MAIL: aureliakarpinska@gmail.com

INSTRUKTOR:

PŁATNOŚCI:

Aurelia Karpińska

Płatności należy dokonywać do 15-tego każdego dnia miesiąca.

STANDARD: 120,00zł (miesiąc)
RODZEŃSTWO / KOLEJNY CZŁONEK RODZINY: 90,00 zł (miesiąc)
PSZOWSKA RODZINNA KARTA 3+ : 60,00 zł (miesiąc), żeby skorzystać ze zniżki należy podejść do sekretariatu MOK w Pszowie (II – piętro/ 8:00 – 16:00), w celu zweryfikowania karty.

SPOSÓB PŁATNOŚCI:

• przez strefę zajęć,
  • gotówką / kartą / BLIKIEM w kasie MOK
    (sekretariat II – piętro / 8:00 – 16:00).

Prosimy o uważne zapoznanie się z naszymi regulaminami zajęć.

PLIKI DO POBRANIA (Regulamin)