Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie

FESTIWAL TAŃCA PSZÓW 2024

XV Ogólnopolski Festiwal Tańca w Pszowie za nami. Dużo emocji i wzruszeń radości, a nawet smutku. Możemy z całą przyjemnością powiedzieć, że po raz kolejny festiwal zakończył się sukcesem, poziom uczestników pokazuje, że coraz więcej utalentowanych tancerzy rośnie na naszych oczach. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy za rok 🙂

Poniżej lista przyznanych nagród:

JURORZY

Uczestników tegorocznego XV Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca – Pszów 2024 oceniać będzie jury w składzie:
Martyna Jarosz
Paweł Porwoł
Paweł Tyszkiewicz
Więcej na temat jurorów przeczytacie na naszym Facebook’u.

WAŻNE INFORMACJE + HARMONOGRAM

W związku z zbliżającym się XV Ogólnopolskim Festiwalu Tańca – Pszów 2024 mamy dla Państwa kilka ważnych informacji:

1. W linku poniżej HARMONOGRAM występów – nie podlega ona żadnym zmianom.
HARMONOGRAM – XV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA – PSZÓW 2024


2. Poniżej MAPKA z dostępnymi parkingami na busy i autobusy.
3. Na parterze znajdować będzie się PUNKT OBSŁUGI KLIENTA – będzie można odebrać tutaj FV i paragony oraz wodę dla każdej grupy.
4. W Punkcie Obsługi otrzymacie informacje gdzie znajduje się Wasz szatnia. Bardzo prosimy, żeby po zakończeniu swoich występów opuścić szatnie i przenieść się na widownię ze względu na ograniczoną ilość pomieszczeń.
5. Przed ośrodkiem znajdować będzie się punkt gastronomiczny, w którym będzie można zakupić sobie coś do zjedzenia.
Na terenie naszego miasta znajdują się dwa punkty z kebabem oraz burgerownia.
6. Podczas całego festiwalu obecna na sali będzie opieka medyczna.
7. Wstęp dla widzów jest darmowy.
8. Dokonaliśmy zmiany w związku z nagrodą GRAND PRIX – poza pucharem zwycięzcy otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 300zł
szczegóły tutaj:

Po raz XV w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Tańca, gdzie do Miasta Pszów zjadą się grupy i formacje taneczne z całej Polski.
Festiwal wystartuje 11 maja 2024, uczestników konkursu oceniać będzie wykwalifikowane Jury, które oceni pięć kategorii tanecznych, m.in: street dance, show dance, art, inne formy tańca oraz kategoria 30 + oraz zespoły integracyjne., w pięciu kategoriach wiekowych.
Na każdego z uczestników będzie czekać nagroda za I, II, II miejsce oraz wyróżnienia. Przewidziano również nagrody GRAND PRIX w poszczególnych kategoriach tanecznych.
Co należy zrobić, aby wziąć udział w naszym festiwalu? To bardzo proste! Po pierwsze należy zaznajomić się z naszym REGULAMINEM FESTIWALU w celu zapoznania się ze wszystkimi szczegółami. Regulamin można pobrać tutaj:

Kolejnym ważnym krokiem, po zapoznaniu się z REGULAMINEM jest poprawne wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIA, która jest do pobrania tutaj w wersji PDF lub edytowalnej WORD:
KARTA ZGŁOSZENIA wersja PDF:

KARTA ZGŁOSZENIA wersja edytowalna WORD:

Po wypełnieniu KARTY ZGŁOSZENIA należy dokonać opłaty na podane w REGULAMINIE dane do przelewu. Do ZGŁOSZENIA należy dołączyć podpisane dwa dokumenty: INFORMACJE O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH oraz ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH INSTRUKTORA / CHOREOGRAFA, które są do pobrania tutaj:

Poza całą pełną dokumentacją należy poprawnie opisać i załączyć do maila przygotowaną muzykę.
Wypełnioną KARTĘ ZGŁOSZENIA i podpisane wyżej wymienione dokumenty należy zeskanować i wysłać wraz z plikami muzycznymi na adres: zgloszenia@mokpszow.pl, w tytule maila należy wpisać: NAZWĘ ZESPOŁU / XIV OFT Pszów 2024
ZGŁOSZENIA będą przyjmowane w NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE do 26 kwietnia 2024 roku do godziny 15:00.
O kolejności przyjmowania zgłoszeń decyduje data nadesłania zgłoszenia.

W razie pytań kontakt z kierownikiem festiwalu Panią Marceliną Majcher będzie możliwy w godzinach od 9:00 – 15:00 pod nr telefonu +48 889 332 600.

NIE UDZIELAMY INFORMACJI ZA POMOCĄ MESSENGERA!
Przewiń na górę