Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie

FESTIWAL TAŃCA PSZÓW 2024

Po raz XV w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Tańca, gdzie do Miasta Pszów zjadą się grupy i formacje taneczne z całej Polski.
Festiwal wystartuje 11 maja 2024, uczestników konkursu oceniać będzie wykwalifikowane Jury, które oceni pięć kategorii tanecznych, m.in: street dance, show dance, art, inne formy tańca oraz kategoria 30 + oraz zespoły integracyjne., w pięciu kategoriach wiekowych.
Na każdego z uczestników będzie czekać nagroda za I, II, II miejsce oraz wyróżnienia. Przewidziano również nagrody GRAND PRIX w poszczególnych kategoriach tanecznych.
Co należy zrobić, aby wziąć udział w naszym festiwalu? To bardzo proste! Po pierwsze należy zaznajomić się z naszym REGULAMINEM FESTIWALU w celu zapoznania się ze wszystkimi szczegółami. Regulamin można pobrać tutaj:

Kolejnym ważnym krokiem, po zapoznaniu się z REGULAMINEM jest poprawne wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIA, która jest do pobrania tutaj w wersji PDF lub edytowalnej WORD:
KARTA ZGŁOSZENIA wersja PDF:

KARTA ZGŁOSZENIA wersja edytowalna WORD:

Po wypełnieniu KARTY ZGŁOSZENIA należy dokonać opłaty na podane w REGULAMINIE dane do przelewu. Do ZGŁOSZENIA należy dołączyć podpisane dwa dokumenty: INFORMACJE O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH oraz ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH INSTRUKTORA / CHOREOGRAFA, które są do pobrania tutaj:

Poza całą pełną dokumentacją należy poprawnie opisać i załączyć do maila przygotowaną muzykę.
Wypełnioną KARTĘ ZGŁOSZENIA i podpisane wyżej wymienione dokumenty należy zeskanować i wysłać wraz z plikami muzycznymi na adres: zgloszenia@mokpszow.pl, w tytule maila należy wpisać: NAZWĘ ZESPOŁU / XIV OFT Pszów 2024
ZGŁOSZENIA będą przyjmowane w NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE do 26 kwietnia 2024 roku do godziny 15:00.
O kolejności przyjmowania zgłoszeń decyduje data nadesłania zgłoszenia.

W razie pytań kontakt z kierownikiem festiwalu Panią Marceliną Majcher będzie możliwy w godzinach od 9:00 – 15:00 pod nr telefonu +48 889 332 600.

NIE UDZIELAMY INFORMACJI ZA POMOCĄ MESSENGERA!
Przewiń na górę