Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie

Taniec Towarzyski

TANIEC TOWARZYSKI


Propagowaniem tańca towarzyskiego oraz imprezowego, jako formy rozrywki i rekreacji, zajmuję się od 1989 roku, obecnie głównie w Teatrze Ziemi Rybnickiej w Rybniku i Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie.

W tym okresie nauczyłem tańczyć prawie 8 tysięcy osób. Prowadzone przeze mnie Studio Tańca Towarzyskiego TZR swoją działalność prowadzi od 1981 roku.

Reprezentacja Rybnickiego Amatorskiego Klubu Tanecznego „Step”, której byłem członkiem, działającego przy Zakładowym Domu Kultury KWK Chwałowice, podczas IV Mistrzostw Polski Zespołów Tanecznych w 1986 wytańczyła II nagrodę.

W 1993 roku zdobyłem tytuł Mistrza Okręgu w obu stylach tanecznych: tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Dwie pary, będące uczniami studia, podczas II Mistrzostw Polski Pracowników Oświaty ZNP w Tańcu Towarzyskim w 2008 zdobyły III i IV miejsce. W 2010 drugie miejsce.

Państwa liczne uczestnictwo w zajęciach, wielokrotnie wyrażany aplauz, upoważniają do wyrażenia przekonania: „chciałbym, aby zaufanie, jakim obdarzyliście Państwo ośrodki kultury miast, w których funkcjonuje studio i mnie jako prowadzącego zajęcia zostało godnie wykorzystane”.

Zapraszam do podjęcia nauki tańca w naszym studiu.

Krzysztof Wiśniewski

Kurs tańca towarzyskiego obejmuje naukę 10 tańców towarzyskich, podzielonych na trzy kategorie:

  • Pierwsza to tańce standardowe: walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot i quickstep.
  • Druga to tańce latynoamerykańskie: cha cha cha, samba, rumba, jive i paso doble.
  • Trzecia grupa obejmuje tańce dodatkowe takie jak: polka, mambo, rock and roll.

Kurs tańca imprezowego adresowany jest do osób, które chcą nauczyć się tańczyć w parze do muzyki tanecznej i pokazać swoje umiejętności na imprezach typu: sylwester, studniówka, dyskoteka, zabawy taneczne, wesela, urodziny, półmetki i inne.

Podstawowym krokiem jest styl dwa na jeden z elementami figurowymi stylu krokowego jeden na jeden, a repertuar obejmuje kilkadziesiąt rozwiązań figurowych w różnych kombinacjach.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej:

http://www.taniec-rybnik.pl

KONTKAT:

+ 48 604 347 759

INSTRUKTOR:

Krzysztof wiśniewski

Przewiń na górę