FOPC „Dura Lex, Sed Lex”. Jakie mamy prawa?

Dzięki uprzejmości Fundacji Obrony Praw Człowieka „Dura Lex, Sed Lex” z Rybnika, która aktualnie świadczy na ternie naszego miasta nieodpłatnych porad prawnych w punkcie porad w Urzędzie Miasta Pszów, można skorzystać nieodpłatnie z wykładów do dwóch grup wiekowych – dla uczniów klas 8-ch i uczniów szkół ponadpodstawowych oraz seniorów – które mówią o przysługujących im prawach.

Serdecznie Zapraszamy do posłuchania.

facebook.com/fundacjaopc

Wykład pierwszy: „Co, Gdzie i jak” – czyli, co można zgłaszać do organów ścigania, wymiaru sprawiedliwości oraz organów samorządowych lub państwowych, jak można uzyskać wsparcie, i w jaki sposób to uczynić.

Wykład drugi „7, 13, 18” – zmiany w odpowiedzialności oraz prawach w zależności od wieku.

WYKŁADY DLA SENIORÓW I NIE TYLKO:

Za inicjatywę i zaangażowanie serdeczne podziękowania dla Pani Karoliny Gasz – Solich.

FOPC „Dura Lex, Sed Lex”. Jakie mamy prawa?