Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie

KONCERTOWO! PULL THE WIRE , THE BILL , BATNA

Weterani sceny punkowej oraz młodzi gniewni – The Bill i Pull The Wire na wspólnych koncertach!
Imprezę rozkręci Batna!

BILETY: https://goout.net/…/pull-the-wire+the-bill+batna/oboq/

The Bill – polska grupa punkrockowa, powstała w 1986 w Pionkach.
W 1989 zespół nagrał pierwsze demo, a cztery lata później w 1993, po sukcesie na festiwalu w Jarocinie wydał swoją pierwszą płytę „The Biut”. Rok później grupa wydała płytę „Początek końca, a w 1994 płyta „Sex ‚n’ Roll” . Latem 1996 roku został nagrany materiał na płytę „Daję wam ogień”, album nie został jednak wydany. The Bill zawiesił swoją działalność na cztery lata.
W 2000 firma Mega Czad wydała płytę, na którą materiał został nagrany cztery lata wcześniej. Zespół reaktywował się, chociaż jego działalność nie trwała długo – w 2001 nastąpił kolejny rozpad. Latem 2004 The Bill powrócił. Dwa lata później w lipcu 2006 grupa nagrała w toruńskim Black Bottle Studio materiał na płytę „Niech tańczą aniołowie”, która została wydana przez MTJ 19 lutego 2007. W 2008 ukazała się płyta Lekcja historii zawierająca dotąd niepublikowane utwory z różnych okresów działalności zespołu. W 2009 wydano album Historie prawdziwe który został nagrany już w czteroosobowym składzie. W latach 2009 – 2011 zespół odbył serię tras koncertowych po całej Polsce. Wiosną 2013 ukazała się ósma studyjna płyta zespołu zatytułowana „8siem”. W 2014r. kapela zagrała na dużej scenie Przystanku Woodstock, a koncert w wersji audio ukazał się na kolejnej płycie The Bill.
The Bill działa i gra do dziś, dając liczne koncerty i uczestnicząc w najważniejszych imprezach muzycznych (w swoim gatunku) w Polsce.
skład:
Dariusz „Kefir” Śmietanka – gitara, wokal
Tomek „Zawad” Zawadzki – gitara basowa
Andrzej „Jędrek” Tomczyk – gitara
Artur „Artie” Woźniak – perkusja

——————————————————-
Pull The Wire to zespół z Żyrardowa, grający muzykę, której najbliżej do punk rocka. Ich twórczość i koncerty jest jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie – bez farmazonów i owijania w bawełne, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru. Koncertowo zespół należy do tych którzy na równi dotrzymują kroku swoim fanom jeśli chodzi o dobrą zabawę skutkującą przepoconymi elementami garderoby!
https://www.facebook.com/pullthewireband
www.pullthewire.pl

——————————————————-
BATNA to zespół grający polskiego rocka z lekkim metalowym zadziorem. Jest zwycięzcą Antyfestu Antyradio 2021, ma za sobą występ na dużej scenie Festiwalu Pol’and’Rock 2021. Tegoroczny laureat trzeciego miejsca w plebiscycie na „Złotego Bączka 2022”. BATNA jest jak wulkan Etna w erupcji. Podczas koncertów zespół ma bardzo dobry kontakt z publiką. Muzyka tworzona przez kapelę jest pełna emocji, dobrych gitarowych riffów, niebanalnych tekstów i metalowych pazurów.
www.facebook.com/batna.band/
www.instagram.com/batna_official/

KONCERTOWO! PULL THE WIRE , THE BILL , BATNA
Przewiń na górę