MOK w Pszowie z kolejnym projektem

Tytuł projektu: „Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury kulturalnej poprzez zakup wyposażenia do Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie”

Beneficjent: Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie

Opis projektu:

Inwestycja obejmuje poprawę jakości przestrzeni publicznej, w tym rozwój obiektów, poprzez zakup wyposażenia do Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie, tj.:

1. Komplet oświetlenia scenicznego: bateryjny Par LED (zestaw 8 szt. w skrzyni z ładowarkami), ruchome głowice typu LED WASH (zestaw 5 szt.) oraz oświetlacz teatralny, wykonany w nowoczesnej technologii LED (zestaw 3 szt.).

2. Ławostoły: 20 kompletów, każdy komplet składa się ze stołu oraz dwóch ław.

3. Namioty: o wymiarach 3m x 3m, konstrukcja aluminiowa, dach, 3 ściany pełne (zestaw 2 szt.).

Realizacja inwestycji umożliwi uatrakcyjnienie i poprawę jakości oferty proponowanej przez Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie. Założeniem projektu jest wzmocnienie przekazu, ułatwienie dostępu do oferty kulturalnej MOK w Pszowie oraz promowanie i rozwój dziedzictwa kulturalnego w Gminie Pszów, a także ułatwienie mieszkańcom wspólnego spędzania czasu i integracji międzypokoleniowej.

Cel projektu:

Celem operacji jest poprawa jakości przestrzeni publicznej, w tym rozwój obiektów, poprzez zakup wyposażenia do Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie.

Zakładane efekty:

1) Liczba podmiotów wspartych w ramach operacji obejmujących wyposażenie mające na celu szerzenie lokalnej kultury i dziedzictwa lokalnego: 1

2) Liczba obiektów i miejsc nowych/ przebudowanych/ zmodernizowanych/ wyremontowanych/ wyposażonych w wyniku realizacji operacji: 1

3) Wzrost liczby osób korzystających z obiektów objętych operacjami: 50

Całkowita wartość projektu/dofinansowanie: Wydatki projektu ogółem 83 148,88 PLN, w tym dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w kwocie 50 903,00 PLN. Wkład własny Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie w kwocie 32 245,88 PLN.

Okres realizacji projektu: do września 2024 r.

MOK w Pszowie z kolejnym projektem