NOCNY KOCHANEK WRACA DO PSZOWA – NOWA DATA

Nocny Kochanek i Batna w Pszowie!

Bilety dostępne w sprzedaży online oraz stacjonarnie: 69 PLN przedsprzedaż / 79 PLN w dniu koncertu.
HARMONOGRAM:
18:00 – BRAMKA
19:00 – 19:45 – BATNA
20:15 – 21:45 – NOCNY KOCHANEK

Bilety: https://goingapp.pl/…/nocny-kochanek-pszow/kwiecien-2022
SEKRETARIAT MOK (II – piętro)
Facebook: www.facebook.com/nocnykochanek
YouTube: www.youtube.com/c/NocnyKochanek
Strona internetowa: www.nocnykochanek.pl
Prawie Kulturalna Trasa to seria wydarzeń i koncertów w miastach, miasteczkach i miejscowościach,
które odbędą się w kameralnych salach widowiskowych, zupełnie kulturalnych. O ile koncert Nocnego Kochanka może być kulturalny… 😛
Zagramy w ponad 20 miejscach, w których będziemy po raz pierwszy, lub – w których nie było nas już długi czas.
Przyjedziemy zagrać kawałki pochodzące ze wszystkich naszych albumów – od Hewi Metalu do Stosunków Międzynarodowych.
Podczas koncertów Prawie Kulturalnej Trasy usłyszcie też coś z nachodzącej płyty, której premiera… jeszcze w tym roku! 🙂
Nocny Kochanek to pod względem muzycznym klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha.
Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! 😁Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

-BATNA
Zespół Batna powstał z początkiem 2020 roku. W bardzo krótkim czasie zespół wypracował repertuar składający się z 10 utworów, który według planu będzie materiałem na pełnowymiarową płytę. Ich muzyka jest prostym, bezkompromisowym rockiem z elementami metalowego pazura. Początkiem bieżącego roku Batna zadebiutowała w serwisie YouTube z klipem do utworu „Krzycz, kiedy trzeba”.
W maju 2021 roku po raz pierwszy pojawili się w programie „Świeży Towar w Antyradiu” Marcina Bąkiewicza – dyrektora muzycznego tej rozgłośni radiowej. To właśnie antenie Antyradia zespół pojawił się z kawałkiem „Efekt Domina”.
Zespół wziął udział w półfinale Antyfestu Antyradia, a dzięki licznej grupie wiernych fanów Batna weszła do finału, co dało im możliwość zagrania na Letniej Scenie Progresji w Warszawie.
Finał okazał się nieoczekiwanym zwrotem w krótkiej karierze kapeli, która została zwycięzcą Antyfestu Antyradia 2021 i laureatem „Złotej Kosy” – jednej z najbardziej prestiżowych nagród gitarowych brzmień.
Wygrana nie tylko zaowocowała dużym krokiem naprzód, ale dała chłopakom szansę zagrać na dużej scenie podczas Festiwalu Pol’and’Rock, na której, jak wszyscy wiemy, zagrała niejedna gwiazda światowego formatu.
Jedną z nagród oferowanych przez Antyradio było nagranie płyty pod okiem producenta, Andrzeja Puczyńskiego z Izabelin Studio.
Aktualnie zespół zarejestrował swój materiał na pierwszy album, którego premiera planowana jest na maj. Do tego czasu chłopaki maja do zagrania dość intensywną trasę koncertową, która ma być prologiem do trasy promującej nowy krążek kapeli.W skład zespołu wchodzą:
Marcin Zmorzyński – wokal, Łukasz Biedroń – gitara prowadząca, Łukasz Pierwoła – gitara rytmiczna, Piotr Antos – gitara basowa, Sławek Biernat – perkusja.Można nas śledzić na bieżąco tutaj:
FB:
www.facebook.com/batna.band/IG:
www.instagram.com/batna_official/Można nas posłuchać na: YT, Spotify, Apple Music, Tidal, Amazon Music.

NOCNY KOCHANEK WRACA DO PSZOWA – NOWA DATA