OD WRZEŚNIA RUSZAMY Z ZAJĘCIAMI – CO WARTO WIEDZIEĆ?

DRODZY RODZICE I UCZESTNICY ZAJĘĆ

Od 5 września startujemy z regularnymi zajęciami prowadzonymi w naszym ośrodku kultury. W związku z tym mamy dla was garść bardzo ważnych informacji.
Rozpoczęcie zajęć:

– od 5 września startują ZAJĘCIA NAUKI GRY NA GITARZE oraz PIANINIE / KEYBOARDZIE (harmonogram, dni i godziny zajęć należy ustalić indywidualnie z instruktorem. W przypadku zajęć z nauki gry na pianinie z panią Aurelią Karpińską, natomiast naukę gry na gitarze należy konsultować z panią Iloną Fibic)
– zajęcia są PŁATNE

– od 6 września starują ZAJĘCIA TANECZNE – prowadzone przez panią instruktor Marcelinę Majcher – harmonogram zajęć tanecznych znajduję przy każdym profilu uczestnika w strefie zajęć. Proszę dokładnie sprawdzić, która grupa, w jaki dzień i w jakich godzinach rozpoczyna zajęcia.
– zajęcia są PŁATNE

– od 20 września ruszają również regularne zajęcia z JOGI, prowadzone są przez panią Katarzynę Budny
GRUPA I – 19:00 / GRUPA II – 20:15
– zajęcia są PŁATNE

od 12 września startuje ARTYSTYCZNA AKADEMIA SZKRABA prowadzona przez panią Marlenę Gazdę oraz Sandrę Bank.
– zajęcia są PŁATNE

– od 12 – 13 września ruszają regularne ZAJĘCIA PLASTYCZNE prowadzone będą one w tym semestrze przez panią Sandrę Bank.
zajęcia są PŁATNE

– od 14 września startują PROFESJONALNE ZAJĘCIA Z RYSUNKU I MALARSTWA, które poprowadzi pan Aleksander Zieleźny.
– zajęcia są PŁATNE

od 3 września rusza nasze KÓŁKO SZACHOWE pod przewodnictwem pana Adama Bizonia, w każdą sobotę o godzinie 10:00 w sali nr 21 (II – piętro)
– zajęcia są BEZPŁATNE

od 1 września zapraszamy także na zajęcia z ZUMBY, prowadzone przez panią Joannę Dziedzic w każdy czwartek o godzinie 18:50 – 19:50

‼️BARDZO WAŻNE‼️‼️
UCZESTNICTWO W ZAJĘCIACH:

We wszystkich zajęciach mogą uczestniczyć tylko i wyłącznie osoby zapisane w strefie zajęć i które zostały powiadomione o tym, że się na nie dostały. Nie można na zajęcia przychodzić sobie tak po prostu, bez wcześniejszego ustalenia tego z instruktorami lub osobą zajmującą się strefą zajęć.
‼️ PŁATNOŚCI:
Płatności za zajęcia dokonuje się TYLKO I WYŁĄCZNIE przez strefę zajęć lub w kasie MOK (II – piętro / sekretariat) GOTÓWKĄ lub KARTĄ.
‼️ REGULAMINY:
Prosimy o zaznajomienie się z regulaminami, w szczególności z płatnościami, nieobecnościami lub rezygnacją z zajęć.

OD WRZEŚNIA RUSZAMY Z ZAJĘCIAMI – CO WARTO WIEDZIEĆ?