XIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA PSZÓW 2022 – WAŻNE INFORMACJE!

Bardzo dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, niezmiernie nas cieszy fakt, tak duże zainteresowanie naszym festiwalem.
Dla wszystkich uczestników festiwalu mamy kilka bardzo ważnych informacji.

Osoby, które jeszcze nie przesłały muzyki, prosimy aby zrobić to do dnia 12.05.2022. Prosimy aby instruktorzy byli zaopatrzeni w dodatkowy pendrive z muzyką.
PROSIMY O SPRAWDZENIE PRZESŁANEJ DO NAS MUZYKI, PONIEWAŻ CZĘSTO ZDARZA SIĘ, ŻE CZAS PODANY W KARCIE ZGŁOSZENIA, NIE ZGADZA SIĘ Z CZASEM PRZESŁANEGO UTWORU!

OBUWIE: Na scenie znajduje się wykładzina taneczna, dlatego prosimy dostosowanie odpowiedniego obuwia do nawierzchni sceny. Tancerze korzystający z butów tanecznych na obcasach proszeni są o założenie nakładek na obcasy.

Informacja dla kierowców autobusów odnośnie parkingów. Pod ośrodkiem nie ma możliwości zaparkowania, dlatego przygotowaliśmy do tego wyznaczone miejsca, adresy podajemy poniżej, na naszym Facebooku, w poście przy wydarzeniu pojawi się mapka z miejscami parkingowymi do pobrania.
PARKING NR 1: PSZÓW, ul. SPORTOWA 2 (parking przy lodowisku, dla dużych autobusów),PARKING NR 2: PSZÓW plac OSP PSZÓW (na przeciwko Bazyliki, dla małych autobusów i busów),PARKING NR 3: PSZÓW, PLAC KOPALNIANY (plac na starym wjeździe do kopalni przed mostem, zjazd z ul. Ks. Skwary w kierunku na Racibórz).
MAPKA DO POBRANIA:

Ze względu na rotację w przydzielonych dla Państwa szatniach, prosimy o zachowanie porządku po opuszczeniu swojej sali.
W dniu festiwalu będzie dla Państwa przygotowany punkt informacyjny.
W punkcie będą do odbioru oryginały faktur za akredytację oraz butelka wody dla każdego tancerza.

Na placu na przed ośrodkiem będą znajdować się punkty gastronomiczne (foodtruck).
Wstęp dla widzów i osób trzecich jest darmowy.

XIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA PSZÓW 2022 – WAŻNE INFORMACJE!